0Oy

 • 3 boyutlu gergi tavan modelleri

  Üç boyutlu gergi tavan modelleri de son zamanların en çok araştırılan dekoratif modellerinin başında geliyor. Üç boyutlu gergi tavan tasarımlarında ise en önemli konulardan biri tavan kumaşının istenilen forma nasıl gireceği. Kısaca üç boyutlu gergi tavanlardan bahsetmek istersek form gergi tavan sistemi, gergi tavan kumaşının istenilen forma girebilmesi ve esnek yapısı ile tasarladığınız tavanlarınıza giydirilebilmesi anlamına geliyor.

  Bura da aklı karıştıran konulardan biri de nasıl kumaşların kullanılacağın düşünülmesi o konuda da gönlünüz ferah olsun ister lake kumaş kullanın isterseniz ışıklı doku kumaş kullanın, tüm kumaş çeşitlerimiz esnek yapısı itibariyle istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

  Bu kadar teknik konuda destek verdikten sonra da şimdi de size tavan giydirebilmesi konusunun son zamanlar da oldukça trend olduğu sırrını da vermek isterim. Artık sadece ışıklandırma için gergi tavan kullanalım şeklinde düşünülmüyor daha değişik tasarımlar ve özgün görüntü de bu seçeneğin değerlendirilmesin de söz konusu oldu.

  http://www.belemiryapi.com

  1 cevap

  0Oy

  zetyap1 Puanlar156
  guzel siteymiş tbr.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..