-1Oy

 • Doğal Taş Modelleri

  Son zamanların trend dekoratif tasarımlarının başında gelen doğal taş modelleri hakkında bugün size kısa kısa bilgiler vermek istiyorum. Artık dekoratif stantlar da gördüğünüz taş kaplama ürünlerinin içerikleri de sıkça araştırılmaya başlandı. Şimdi sıra da size bilgi vermek istediğim taş akuamarin taşı.

  Nedir bu akuamarin taşı ve faydaları nelerdir ? En çok tercih edilen taşların başında gelen ve en kıymetli taşlardan biri olan akuamarin taşı bu özelliği dolayısıyla sahtesi en çok yapılan taşlar arasındadır.

  Değerini artıran özellikleri; şeffaflık derecesi, içinin temizliği ve en önemlisi, renginin koyuluk derecesidir. Ayrıca akuamarin taşı hakkında ispatlanan bir kaç gerçek de var bunlar , solunum yolları rahatsızlıklarına, boğaz ağrılarına, astım, bronşit ve tirotid bezi rahatsızlıklarına iyi gelmesi, beden ve zihin ilişkisini güçlendirerek, sezgileri kuvvetlendirmesi, cesaretinizi ve inancınızı yitirdiğiniz ve vazgeçme aşamasına geldiğiniz anlarda akuamarin taşının sizi yüreklendirmesi ve daha huzurlu olmanızı sağlaması gibi.

  Doğal taşların tabi ki de hepsini taş ya da duvar kaplamalar da kullanamayabilirsiniz kimi üstünde yüzük olarak kimi de kolye olarak taşımak istiyor ama doğal taş görünümlü tasarımlara sahip olan bir eviniz olsun diyorsanız doganci.com sitemize ya da ofisimize bekleriz.

  http://www.doganci.com

  2 Cevaplar

  1Oy

  Ayberq58 Puanlar173
  Guzel tebrikler ,iyi calışlmar

  0Oy

  beyuzman Puanlar522
  güzel siteniz var

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..