0Oy

 • Tayland Gece Hayatı Ve Discolar

  Pattaya, gece yaşamı eğlencelerinin bölgeleri olan fazlası diskoteklere ev sahipliği yapmaktadır. Bunların fazlası Pattaya’nın güneyinde, bilhassa Walking Street ve 3. Cadde’de dir ve geceleri eğlenmek isteyenler amacıyla bu diskolar tavsiye edilir. Pattaya’nın bu bölgesi çok acayip görüntülere sahne olmaktadır. Dev şirketlerin patronlarından sevimlik gey gençlere, denizcilerden iş adamlarına, müşterilerini arayan yaşam kadınları ve transeksüellere. Dünyanın her yerinden ve her kesiminden insan bu diskoları görmeye geliyor.

  Pattaya’da, yüksek teknolojili ses ve görüntü sistemlerinin kullanıldığı discolar, dünyaca ünlü DJ’lerin elinden çıkan biribirinden enteresan müzikler, baş döndürücü ışıklandırma sistemleri, özenle hazırlanmış video mixleri gösteren çok büyükte LCD ekranlar ve konforlu bir disco ve dans atmosfer yayınlayan dekorasyonlarıyla eğlence seven müşterilerini kendisine çekiyor. Pattaya gece yaşamının kalbi, uluslararası buluşma noktası olan Pattaya Walking Street’te Tonys, Marine Disco, Lucifer, Alcazar, Club Insomnia, Walking Street Bar ve Mixx Disco bunların en tanınmışleri. Bunun dışında Pattaya’da go-go barlar gerektiğince tanınmış yerler.
  Pattaya Diskoları

  Batı Tarzı Diskolar

  Dünyanın her yanısıran parti delisi olan insanlar bu diskoteklere akın ediyor. Asyalı, Avrupalı, Ortadoğulu ya da Amerikalı. Hepsi bir araya gelip bu Pattaya-Girls-Streetbirlikteliğin keyfini çıkartıyor. Kokteyller ya da tanınan markalar ile birlikte yüksek müzikle birlikte dans ederek eğleniyorlar. Birçok disko da batı müzikleri çalıyor ama Tay müziği çalanlar da var.

  Tay Diskoları

  Bu diskoteklerin fazlası Tay müziği çalıyor ve genellikle yerli halk doğrulusunda tercih ediliyor. Bu yeni Tay-Temalı diskolar akşamın ilk saatlerinde müziğe başlıyor ve sonra şov vakityi geliyor. Dansçılar sahneye tırmanıyor ve hünerlerini gösteriyor. Bu diskoların birtakımları ailelere de hitap ediyor ve çok rahat bir atmosfere sahip.

  Disko Kültürü

  Disko kültürü Pattaya’ya Vietnam savaşı dönemlerinde Amerikalı askerlerin buraya dinlenmek amacıyla geldiği dönemlerde başladı. Sarhoş imkan kadar içip deli gibi dans ettiler. O zamanlardan bu günlere kadar kalan diskolar halen varlığını sürdürüyor. O zamanlarda ki diskoların dans pistlerinin fazlası sular altında kalmıştı ama şimdi hepsi yükseltilerek düzeltildi. O eski günleri özleyen çok insan var.

  Sınırlamalar

  Pattaya’da güneş doğana kadar gece yaşamının durmadığı günler eskide kaldı. Barlar gece 3 de kapatılır ama müzik ve dans devam ederdi. Fakat son dönemlerde getirilen yeni bir kanun, diskoları mecburi olarak gece 1 de kapatıyor. Bu yüzden, eğlenen, içen ve dans edenler gece yarısından sonra mekanı terk etmek zorunda.
  Pattaya Walking Street
  Pattaya Walking Street
  Walking Street Diskoları
  Club Insomnia

  InsomniaclubWalking Street üzerinde tespit edilen(daha eskiden Soi Marina Plaza’da) ve Tayland’ın en seksi kızlarının her gece eğlenmek amacıyla buraya yaklaştığını iddia eden gece kulübü. Dünyaca ünlü DJ’lerin hazırlşadığı insanı kendinden yaşamış müzikler, ateşli Tay kızları ve görkemli bir Parti atmosferiyle Club Insomnia Pattaya’nın en en çok tercih edilen eğlence ve buluşma mekânı. www.clubinsomniapattaya.com
  Marine Disco

  Walking Street’in tam kalbinde tespit edilen ve yıllardır Pattaya gece yaşamı eğlencelerinin en tanınan diskolarından biri. Bir sürü serbest çalışan yaşam kadınının genellikle ikinci vardiyaları amacıyla geldiği –önceki mekânında ücretini alıp, “kısa vakitli” olarak ayrıldığı amacıyla- Marine, yalnızca diskotek bulunduğundan çok geç saatlerde kızları bulabileceğiniz mekan olarak biliniyor.
  MIXX Discotheque

  Mixx-Disco-PattayaPattaya’nın ilk lüks ve en ilgi gören diskosu olarak bilinir ve gerçekte iki diskoyu tek bir tanede birleştirir. House, yada Trance müzikten hoşlanan biriyseniz bu teknoloji harikası, harika atmosfere sahip Crystal Palace’a bayılacaksınız. Eğer daha çok R&B yada Hip Hop seviyorsanız Rouge Club size göre bir yer. MIXX akşam 9’dan çok geç saatlere kadar açık olmasının yanısıra en iyi Tay DJ’lere ve çok güzel dansçı kızlara sahip. Ruslar doğrulusunda gerektiğince ilgi görüyor. Bali Hai Plaza, 3. Kat (Walking Street’in en güneyinde, Bali Hai Limanında)
  Star Dice

  Naklua yolu üzerinde ki Pattaya Garden Resort’da bulunur. Star Dice geleneksel Tay-Stili canlı müzik ve eğlence şovları yayınlayan bir diskotek. Kendi viski şişenizi getirip yalnızca shaker ve buz isteyebilirsiniz. Walking Street’de tespit edilen iki katı ücret ödetmek gibi bir hal yoktur ama serbest çalışan yaşam kadınları da yoktur. Yerel halk ve turistler arasında çok tanınmış bir yer.
  Walking Street Pub

  WalkingstreetpubWalkking Street’in girişinin biraz ilerisinde solda yer alıyor. Dar bir aradan girilen diskonun girişinde asılı duran kırmızı arabayla ilgi çekiyor. Girişinde bilardo masaları var, sigara içilmeyen temiz havaya ve iyi müziğe sahip disco, Pattaya’nın en kaliteli diskoları arasında geçiyor. Diskonun orta evresinde içkilerin alınabileceği bar bulunuyor. Duvar diplerinde sıralanan koltuklar ise gecenin harektililiğinin getirdiği yorgunluk ardından dinlenmek amacıyla iyi.Sigara içilmediği amacıyla temiz bir havaya sahip. Çıkışta sigara içmek amacıyla yerler bulunuyor.
  Tony’s Disco & Entertainment Complex

  Canlı müzik, ve dans şovlarının bulunduğu, Walking Street’in en güneyinde tespit edilen büyük bir eğlence kompleksi . Marine Disko ile aynı mantıkta ve serbest çalışan kızlar amacıyla Walking Street’in en gözde buluşma noktası.

  Uyarı: Tony yabancılara normalinden çok daha çok hesap ödetmesiyle nam salmış biryer. İçkiler ulusal kızlara ideal fiyatlarla satılırken yabancılara en az iki katını ödetiyorlar. Yine de Tony’nin yerine gitmek Pattaya gece yaşamında yapılacak şeylerin bir parçası gibi ve her gece kuşunun gitmek isteyeceği bir yer. Tony’nin konumunu sevip sevmeyeceğinize kendiniz karar verin.
  Lucifer Disko

  Lucifer-Disco-PattayaWalking Street üzerinde tespit edilen, şık dekoruyla ve Pattaya’da ki en ateşli yerlerden biri olma özelliği ile kendisine “arkadaş” arayan fazlası kızın bulunduğu pahalı bir disko. Haftasonları canlı müzik olur ve genellikle ünlü Amerikan Hip Hop, Gangsta Rap ve R&B çalınır. Lucifer genellikle yabancılara iki katı hesap çıkartmasıyla bilinir ama mağaraya benzeyen iç dizayn ve sunmuş bulunduğu eğlenceler göz önüne alındığından gitmeye değer.
  Candy Shop

  Walking Street ortalarına doğru sağ kolda bulunuyor. Geniş bir ön kısma sahip sahip ve cadde üstüne doğru çok sayıda koltukta oturup nargile ya da içki içerek sokağı seyretmek mümkün. Akşamları keliteli canlı müzik yapılıyor.

  Canlı müzik yayınlayan başka eğlence merkezleri, Tay-Stili birahaneler yada karaoke barlar bölgenin yerlileri amacıyla de son derece tanınmış. Bir karaoke bar’a gitme nedeni yalnızca şarkı söylemek bile olsa birtakım barlar hostes de temin edebiliyor ve “kısa vakitli bar”(kısa vakit kadınlarla birlikte olabildiğiniz) olarak da hizmet veriyor. Bununla birlikte genellikle ulusal müşterilere hizmet verilen ve şarkı performansları sizin batılı zevkinize pek uymayacağından daha çok yabancılara yönelik olan barlara yönelmeniz tek geçirmek istemediğiniz gecenizi daha keyifli yapacaktır.

  https://www.facebook.com/gecehayati.mobi/

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..