0Oy

 • Tayland Masajı Nasıl Yapılır ?

  Pattaya eğlence yerleri, turistler amacıyla çok sayıda alternatifler sunuyor. Pattaya gece yaşamı ve sunmuş bulunduğu eğlence tarzının varlığı her sene miyonlarca yabancıyı şehre çekiyor. Pattaya, 1960’ların başında Amerikan askerleri doğrulusunda “keşfedilip” uykusundan uyanan balıkçı köyünün Asya’nın en ateşli turist merkezi durumuna gelince durmak bilmeyen gece yaşamı ve seks endüstrisi ile dünyaya ün saldı. Son senelerde imajını iyileştirip yalnızca bekâr erkeklere hitap etmeyen hizmetler sunuyor olsa da  doymak bilmeyen Pattaya gece yaşamı ve yüzlerce bar, gece kulübü ve diskoların bulunduğu erişkin eğlence merkezleri, GoGo dansçıları, seksi bar kızları ve transeksüeller halen Pattaya’nın en çekici tarafını oluşturuyor.

  Pattaya turizm endüstrisi, turistleri şehre bağlı kalmaları ve gitmemeleri amacıyla sınırsız alternatifler sunuyor. Sahil kısımlarında gerektiğince ilgi çekici Tayland kültürünü eğlence dolu atmosferiyle birleştirirek bütün Tayland’da ki yerlerden çok daha çok turist çekmeyi başarıyor.
  Her türlü eğlence anlayışı

  Pattaya-eglence-yerleriŞehrin her bir köşesinde bütün gün ve bütün gece eğlenilebilir. Eğer sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız, kıyı kesiminde şezlonglar üstünde Pattaya size bunu sağlayacaktır. Eğer delidolu bir gece yaşamı istiyorsanız, tekrar sizi üzmeyecektir. Çeşitli sporlara olan alakanız varsa, her türlüsünü bulabilirsiniz. Tayland kültürüne bir bakış atmak isterseniz, dükkânlarda çoksıyla mevcut. Kısaca Pattaya beklenilebilecek her türlü talebi mümkün kılabilecek bir yer.

  Pattaya’da ayakta duramayacak kadar içip sonra kalkıp geceye kadar dans edebileceğiniz sonsuz bar ve klüp var. Ayaklarınız hareket edemeyecek hale gelinceye kadar dans edebilirsiniz.

  Bunların yanısıra golf sahaları, motor yarışları, squash, tenis ve badminton ve her türlü spor amacıyla lüzumlu olan saha ve pistler de var. Su sporları amacıyla Pattaya Tayland’ın ana merkezidir. Yamaç paraşütü, dalış, su kayağı ve yel sörfü yaparak yaşamın tadı çıkartılabilir. Tercihe bağlı olarak tatlı yada tuzlu suda balıkçılık bile yapılabilir.
  Popüler eğlenceler

  En tanınmış eğlence alternatifleri müzik kulüpleri, tiyatrolar, sinemalar, kara sporları ve su sporları. Pattaya’nın en tanınan sinema salonları SF Cinema City, Major Cineplex ve Royal Garden Movie Theater. Bunların fazlası Pattaya alış veriş merkezleri ortamında yer alıyor. O kadar çok Batı ve Tay filmleri gösteren sinemalar var ki.

  Her türlü kara ve su sporları Pattaya’da yapılabilir. Sadece otelinizden lüzumlu ekipmanların ve gezinin ayarlanmasını isteyin. Bu kentte ki eğlence heyecan verici, geleneksel ve uzaklardan gelen turistler amacıyla unutlmayacak bir deneyimdir. Bu eğlencesi yardımıyla bütün dünyadan turistleri kendine çekmektedir ve turizm endüstrisi her vakit yeni misafirlerini karşılamak amacıyla bekliyor olacaktır.
  Pattaya gece yaşamı: Barlar ve diskolar

  Pattaya’da açık hava barlarından, uluslar arası birahanelere ve canlı müzik mekânlarına, ultramodern diskolardan ve gece kulüplerinden; masalarda seksi şovlar yapan GoGo barlarından dünyaca ünlü travesti şovlarına kabaca ortalama 3,000 kadar eğlence mekânları bulunuyor.
  Pattaya-tayland-Street
  Pattaya Wlaking Street

  Her mekanda ortalama 10 kız bulunduğu varsaseneırsa (bazı Go-Go barlarında 50’den çok dansçı kız oluyor!), aşağı yukarı 30,000 kız demek!

  Birahaneler ve Go-Go barları çoklıkla Güney Pattaya’da yoğun olmasına karşın kuzeyde Naklua’dan güneyde Jomtien’e kadar buna benzer barlar bulunabilir. Genellikle Soi 6. Soi 7 ve Soi 8, Pattaya’nın ünlü Walking Street’ inde bulunduğu gibi,  yüzlerce neon ışıklarla dolu gece  kulüpleriyle dolu.

  Soi Diana ve Soi LK Metro ise başka eğlence bölgelerindan yalnızca bir kaçı.

  Pattaya eğlence bölgeleri amacıyla tespit edilen kapanış saati gece 1 ile 3 arası değişiyor. Fakat bu kuralın tam olarak nasıl uygulandığına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Genelde müzik ve lüzumsuz ışıklar kapatılıp mekanlar sabaha kadar açık kalabiliyor. (bar sahiplerinin polise “çorba parası” vermesi çok sık olan bir durum)

  Tartışmasız bir şekilde Pattaya gece yaşamı o kadar cezb edici ki, normal hayatlarında kapalı yada bu tarz ortamları pek bilmeyen ziyaretçiler resmen zıvanadan çıkıp değişik bir yaratığa dönüşebiliyor. Bazı “gece kuşları” ise güneş tamamiyle batmadan evden çıkmıyor ve aynı şekilde gün doğmadan da evine geri dönmüyor.

  Pattaya-Night-Life-map

  Pattaya amacıyla aslında her türlü rüyanın gerçek bulunduğu erişkinlerin Disneyland’ı demek hatalı olmaz. Eğer daha evvelce Hamburg’da ki Reeperbahn’a , Amsterdam’da ki Red Light District’e yada Bangkok’da ki doyumsuz gece bölgelerina gittiyseniz burada yaşayacaklarınızın yarısını bile görmeye hazır değilsiniz demektir.

  Eğer Pattaya’ya bir kız (ya da transeksüel ”ladyboy”) bulmaya geldiyseniz, birini bulamama şansınız çok açık bir şekilde %0.

  https://www.facebook.com/gecehayati.mobi/posts/1658266764233733

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..