0Oy

 • Ktunnel iLe Yasaklı Sitelere Giriş

  Günümüz aleminde internet, insanların en çok gereksinim duyduğu şeylerden bir tanesi. Öyle ki eski dönemlerde insanların uzun uğraşlar ardından yapabildiği pek çok şey bundan sonra bilgisayar ve internet yardımıyla saniyeler ortamında halledilebiliyor. Genç ihtiyar her bireyin kullanmaya başladığı internet ortamında kimi vakit birtakım internet sitelerine erişim engellenebilmektedir. Bu tedbire ardından ise insanlar, normal hallerde bu sitelere giremez. Birçok insan, sitelere giremediği vakitlerde rastgele bir şey yapmaz ve sitelere girmeden işlerini halleder. Fakat fazlası kişi, bilhassa de milyonlarca insanın kullandığı, insanların işlerine yarayan sitelerin ne sebeple olursa olsun kapanması ardından yeniden bu sitelere giriş gerçekleştirme amacıyla ktunnel tipi uygulamaları kullanmaya başlarlar.

  Bu uygulamaların yeni meydana çıktığı ilk vakitlerde insanlar genelde uygulamalardan değil de bilgisayarlar ortamında yaptığı ayarlar ile yasaklı sitelere girmeye çalışırlardı. Fakat bilhassa de bilgisayar konusu ile ilgili bir tecrübesi ya da bilgi kapasitesi olmayan şahıslar bunları tam olarak beceremezdi ve ne kadar isterlerse istesinler yasaklanmış olan sitelere giremezlerdi. Fakat bundan sonra hiç bilgisayar bilgi kapasitesi olmayan şahıslar bile istedikleri her vakit btunnel ve aynısı teknikler yardımıyla bilgisayarlarına hiçbir uygulama kurmak mecburiyetinde kalmadan diledikleri her türlü siteye, hiçbir şekilde yasaklara takılmadan istedikleri her vakit gerektiğince kolay bir şekilde girme imkânına da sahip oluyorlar.

  Programsız Giriş Yöntemleri http://imreis.com

  Şimdilerde insanların yasaklı sitelere giriş amacıyla yapabilecekleri pek çok şey bulunuyor. Bunlardan ilki, bilindiği üzere DNS ayarlarını değiştirmek. Bu prosedür gerektiğince kolay olsa da geçerli olan IP adreslerini aynı anda pek çok bireyin kullanmasından ötürü fazlası vakit bağlantılarda sıkıntılar meydana gelir. Bunun ardından da insanlar değil yasaklı siteler, normal hiçbir yasağı bulunmayan sitelere bile istediği gibi giremezler. Diğer bir teknik olan uygulamalar ise kimi vakitlerde bilgisayarları kasmaya ve açılmasını geciktirmeye başlar. Hem de insanların bu konudaki greksinimlerini bilen birtakım kimseler, indirilecek olan bu uygulamaların içlerine virüsler yerleştirir ve fazlası virüs de, bilgisayarlardaki antivirüs uygulamaları doğrulusunda görülemez. Bunu bilmeyen insanlar da hiçbir tedbir almadan yada tetkik yapmadan bu uygulamaları bilgisayarlarına indirir. Ve ardından da yasaklı sitelere girmek isterken bilgisayarlarından olurlar.

  Fakat ktunnel, btunnel tipi teknikler ortamında böylesine bir hal meydana gelmez. Çünkü bu siteleri kullanmak ve yasaklı olan sitelere buralar aracılığı ile girmek amacıyla hiçbir uygulama indirmek ya da bilgisayarın hiçbir ayarını değiştirmek gerekmemektedir. Bundan ötürü da insanlar, akıllarına hiçbir kötü şey gelmeden bu sitelere girerek ülke ortamında yasaklı bulunduğu amacıyla giriş yapılamayan her türlü siteye çok rahat bir şekilde girebilme imkânına da erişmiş oluyor. İlk vakitler yeterli ilgiyi göremeseler de bilhassa de son dönemlerde insanlar ülke ortamında girişi yasaklanmış olan her siteye bu siteler aracılığı ile kolaylıkla girebiliyor.

  Ktunnel Nasıl Kullanılır? http://www.imreis.com

  Son dönemlerin en sık tercih edilen sitelerinden bir tanesi olan ktunnel, insanlara uygulamasız bir şekilde yasaklı sitelere girme imkanını sunuyor. Bunun amacıyla yapılması gereken şey gerektiğince kolay, öncelikli olarak bu siteye giriş yapılıyor. Girildiği vakit da görülebileceği üzere sayfanın aşağılarına doğru boş bir adres çubuğu görülür. Bu adres çubuğuna yasaklı olan ya da girilirken IP numarasının görünmesi istenmeyen sitenin tam adresi yazılır. Daha ardından git sekmesine tıklandığı vakit, adresi girilmiş olan adresin sayfasına yönlendirilir. Ve aynı normalde bulunduğu gibi bu sitede hiçbir problem olmadan açılmış olur. İnsanlar da istedikleri her vakit, istedikleri her siteye katiyen problem yaşamadan girme imkânına sahip olabilirler.

  Yasaklı Sitelere Giriş : imreis.com

  1 cevap

  0Oy

  sherchie Puanlar153
  başarılar güzel bir uygulama.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..