0Oy

 • Çeneli Kırıcı Fiyatları Ve Teknik Özellikleri

  Hızla gelişen ve yenilenen teknoloji çağında yaşıyoruz. Teknoloji çağının son evrelerinde başarı; hız ve zaman etkenlerine bağlıdır. Kısa zamanda en iyi işi yapabilme isteği bizleri ürün çeşitliliğe sürüklemektedir. Konkasör tesislerimizde ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmakta ve çağın gereklerine uygun ürün çıkarmaya devam etmekteyiz.

  Konkasör tesislerimizde yer alan ve dünya çapında son teknoloji ürünü olan çeneli kırıcılar ile hız ve zaman etkenlerini bir araya getiriyoruz. Kısa zamanda en iyi işi yapabilen ürünler çıkarmaya devam ediyoruz. Çeneli kırıcılar ile hızlı ekip kurabilir ve birçok alanda güvenli iş sahası oluşturabilirsiniz. Çeneli kırıcılar; kimya endüstrisi, karayolu, demiryolu vb. alanlarda kullanılmaktadır. Çeneli kırıcılarımız farklı modellerde hizmetinize sunulmaktadır. Her modelin ayrı ayrı kapasitesi, motor gücü, ağırlık gibi teknik özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz 60, 90 ve 110’luk olmak üzere üç farklı şekilde tasarlanmıştır.

  Taşın sertliğine göre çeneli kırıcıların çeşidi seçilmekte ve kırma işlemi gerçekleştirilmektedir. En zor malzemelerden olan granit bazalt ve dere malzemelerini bile kolaylıkla istenilen boyuta çeneli kırıcılar yardımıyla getirmek mümkündür. Malzemeler kırılmadan önce uygun olan çeneli kırıcı modeli seçilmekte ve kırma işlemi gerçekleşmektedir. Çeneli kırıcıların ürün kapasitesi ve teknik özellikleriyle; malzemeye uygun şekilde ayarlanmaktadır. Çeneli kırıcılarda sıkıştırma özelliği bulunduğu için aynı zamanda zorlu malzemeleri de rahatlıkla parçalayabilmektedir. Çeneli kırıcılarımızda hidrolik olarak çene ayarlanabilme özelliği mevcuttur. Konkasör tesislerimizde çene kırıcılar, sertlik derecesini ayırt etmeden her türlü malzemeyi kırmak üzere tasarlanmıştır.
  https://www.fabocompany.com/tr/ceneli-kirici

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..