1Oy

 • Satılık Beton Santrali Firması

  Fabo Company, 14 yıllık bir firmadır ve 20 senedir beton santrali üretimi konusunda tecrübesi vardır.
  Fabo Company, bir dünya markası olma hedefiyle yola çıkarak her türlü ihtiyaca cevap verebilecek sabit ve mobil beton santralleri ile mikser üretimine odaklanmıştır.
  Fabo Company, vizyon sahibi, yenilikçi, güvenilir ve çözüm odaklı bir firmadır.
  Fabo Company, Alman teknolojisini benimseyerek, en ağır şartlarda çalışmaya uygun, ekonomik işletme maliyetli tesisleri uluslararası normlara uygun şekilde tasarlayıp üretmektedir.
  Fabo Company beton santrallerinde kullanılan tek milli, çift milli ve planet mikserler yine Fabo Company teknolojisi ve kalite güvencesiyle Fabo Company tesislerinde üretilmekte, 3 ayrı tip’de ve 13 farklı modelden oluşan ürün yelpazesi ile müşterilerine her amaca uygun kapasitede ve özellikte, dayanıklı ve güvenilir mikserler sunmaktadır.
  Fabo Company, ürettiği beton santrallerinde ve mikserlerinde kalitesi, güvenilirliği ve performansı uluslararası kabul görmüş malzeme ve ekipman markaları kullanmaktadır.
  Fabo Company, bugüne kadar 1500’ün üzerinde santral üretmiş, 4 kıta ve 60’dan fazla ülkede büyük inşaat firmaları, hazır beton, prekast malzemeleri ve çimento üreticileri tarafından tercih edilen marka olmuştur.
  Fabo Company, 2011 yılında 200’ün üzerinde santral üreterek yıllık hedeflerini aşmıştır.
  Fabo Company son 6 yılda gerçekleştirdiği hızlı büyüme ve ihracat hamlesi ile yıllık üretiminin %80’nini ihraç etmekte olup bu alanda da sektörünün lideri konumundadır.
  Fabo Company, 1 haftada, 37 TIR ile 9 adet santral sevk ederek güçlü organizasyon yapısı ve kaliteli insan gücüne sahip olduğunu ispatlamıştır.
  Fabo Company beton santralleri, üretimlerinin her aşamasında ISO, CE, GOST, TURQUM ve OHSAS kalite standart ve uygulamalarına göre kontrol edilmektedir.
  Fabo Company, zorlu hava şartları ve olumsuz ortam koşullarını dikkate alarak, Rusya ve Sibirya’da -45 derecede çalışan ısıtmalı beton üretim tesisleri ile Körfez, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde +45 derecede çalışan soğutmalı beton üretim tesisleri üretmektedir.
  Öyle ki; Fabo Company santralleri, günlük normal temizlik ve bakımları yapılarak, 5 yaşından büyük tesislerde bile olası ventil klape ve olağan aşınma değişimleri dışında önemli hasarlar oluşmamaktadır. Bu, Fabo Company’nın ekipman seçiminde yılların tecrübe ve titizliği ile en mükemmeli yapma çabasındandır. Fabo Company santrallerinin kurulumu yüksek tecrübeye sahip süpervizörler tarafından yapılmakta, montaj sonrasında operatörlere santralın en verimli şekilde ve sorunsuz olarak çalıştırılması için gerekli işletme ve bakım eğitimleri verilmektedir.
  Fabo Company, çok sayıda elektrik ve otomasyon süpervizörlerinin yanı sıra, Merkez ofisinden sağladığı 7 gün 24 saat on-line hizmeti ile sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
  Fabo Company, tecrübeli süpervizörleri ile dünyanın birçok yerinde hizmet verirken, mühendislerden oluşan yedek parça ve servis grubu, tüm müşterilerin yedek parça ihtiyaçlarını merkezden olduğu kadar, Rusya, Ortadoğu, Körfez ve Kuzey Afrika’dan sağlanması yönünde de bölgesel çözümler sunmaktadır.
  Satış sonrası hizmet ve destek için her an Fabo Company personeline ulaşılabilmekte, müşteri soru ve talepleri en kısa zamanda cevaplandırılmakta ve çözülmektedir.
  https://www.fabocompany.com/tr/

  2 Cevaplar

  0Oy

  selim5441 Puanlar222
  hayırlı işler

  0Oy

  filmimdb Puanlar191
  Kolay gelsin

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..