1Oy

 • Damga Tasarım

  DAMGA TASARIM
  3D Modelleme, 3D Mimari Modelleme ve Görselleştirme
   
  Günümüz iş temposunda değerli vaktinizi birazda olsun hafifletmek adına Damga Tasarım olarak Firmamız 3D Modelleme, 3D Görselleştirme, 3D Mimari Modelleme ve Görselleştirme, 3D Endüstriyel Modelleme ve Görselleştirme aynı zamanda 3D Animasyon konularında uzman kadrosu ile her türlü Görselleştirme ve Animasyon işlerinizi üst kalite görsellik ve memnuniyet garantisi altında yapmayı taahüt etmektedir.

  Firmaların güvenini kazanarak yapmış olduğumuz projelerini altarnatif çözümler üreterek kusursuz kalite ve üstün hizmet anlayışıyla bilgisayar ortamında 3 boyutlu modellenmesi üst düzeyde görselleştirmeler hazırlanarak müşterilerilerimizin istedikleri projelerin bitmiş hallerini işe başlamadan önce görmüş olurlar. Projeniz ile ilgili olarak müşterilerimize kendimizi ve yapacağımız sunumları göstermekten mutluluk duyarız.

  Hızla büyüyen bilgisayar teknolojisinde bir çok sektörün bu teknolojiden faydalandığı gibi İnşaat, Mimari, Endüstriyel ürün ve bir çok hizmet sektörününde faydalandığını görmekteyiz.
  İşte tam bu aşamada sizlerinde bildiği üzere artık müşterileriniz yaptıracak olduğu hizmetin tam anlamıyla en optimum şekilde son halini görmek istemektedir.
  Bizde sizlere tamda bu aşamada tasarım desteği ile ürünlerinizin yada mekanlarınızın bitmiş son halini görselleştirmekteyiz.

   

  Endüstriyel üretimin akış şeması arge, tasarım, modelleme ve üretimdir. İşte bilgisayar destekli endüstriyel modellemenin önemi burada ortaya çıkıyor. Bir ülkenin sanayide bende varım diyebilmesi için bilgili, becerikli, araştırmacı ve teknolojiyi kullanan 3D Endüstriyel Modellemeihtiyacı kaçınılmazdır. İşte tam bu noktada size çözüm ortağı olarak güvenilir ve profesyonel ekibimizle bilgi deneyimimiz ile sizlere yardımcı olmak için buradayız.

  Bu konular ile ilgili çalışma görsellerimizi web sitemizde 3D Modelleme , 3D Animasyon bölümünlerinden izleyebilirsiniz
  Damga Tasarım firma adı ile resmi olarak 2014 yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz.
  Damga Tasarım, 3D Mimari Modelleme ve Görselleştirme hizmetinde iç ve dış mekan tasarımlarınızı gerçeğe en yakın şekilde siz değerli müşterilerine sunmaktan mutluluk duymaktadır.

  http://www.damgatasarim.com/

  4 Cevaplar

  0Oy

  cenikco Puanlar152
  Tasarım konusunda başarılar

  0Oy

  damgatasarim Puanlar121
  Biraz geç oldu ama teşekkürler :)

  0Oy

  kocintok Puanlar163
  Başarılar.. İyi çalışmalar

  0Oy

  cafemasasandalye Puanlar169
  Tasarım konusunda çalışabiliriz.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..