1Oy

 • balonda evlenme teklifi

  Her insanın hayatını adamak istediği biri vardır elbet. Bir ömürü birlikte geçireceği, iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta birlikte olmaya söz verdiği biri vardır. Tanımak için, uygun kişi olduğunu görmek için, birlikte vakit geçirmek için bolca zamanınız var.

  Birlikte içtiğiniz bir kahve, izlediğiniz bir film, dinlediğiniz bir şarkı, hatta yaptığınız kavgalar dahi sizi yolun sonunda bir teklife götürmek için yaşanan olaylardır.
  Herşey birlikte yaşanırken, bu noktada böyle büyük bir teklif bir anda erkeklerin omuzlarına yüklenir. Çünkü diz çökmesi beklenen, büyük afişler astırması istenen, çiçeklerle gelmesi ve tüm geceyi kağıda yazdığı evlenme teklifi notunu ezberlemekle geçirdikten sonra bu yazıyı unutmadan sevdiği kadının gözlerine bakarak tekrar etmesi gereken erkeklerdir.

  Kadınların erkeklerden farklı düşündüğünü unutmayın. Erkekler sonuç odaklı, kadınlar ayrıntı odaklı düşünür.
  Erkekler için nasıl olduğunun önemi yoktur. Olması yeterlidir. Ama kadınlar için 3n kuralı geçerlidir.

  https://www.kapadokyadabalontur.com/tour/balonda-evlenme-teklifi/

  3 Cevaplar

  0Oy

  bursawebtasarim Puanlar151
  Bunu düşünebilirim, Hatuna böyle bir süpriz yapsam ölür la

  0Oy

  chatlak Puanlar160
  Kameralı Chat odaları Sohbet odaları anlık sohbet siteleri arasında tek ve tek olması gereken tek bir site olarak . Chatlak Sohbet olarak sizlerleyiz.

  Chat odaları arasındaki fark olayını hissetmeniz çok kolay üyelik gerçekleştirmeden hemen anlık olarak dilediğiniz arkadaşınız ile sohbet edebilirsiniz.

  Yeni arkadaşlık arayanlar sohbet etmek isteyenler Chat odalarımızda binlerce arkadaşlarımızla tanışabilir görüşebilirsiniz.

  Bir sohbet “Merhaba” ile başlar. Bu günlük hayatımızda da böyle değil midir? O zaman selamınızı vermeyi asla esirgemeyin. Fakat hepsi bu kadar değil… Üstelik bu kadar basit değil. Ne de olsa karşınızdaki kişinin dikkatini çekmeniz gerekiyor.

  Arkadaşlarınızla Sohbet edebilmek Herşeyin Daha güzel farkına varabiliceksiniz.

  0Oy

  etkisizeleman Puanlar150
  hayırlı satışlar

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..