0Oy

 • İndirim Habercisi-Birindirim.Com

  Türkiye’de marketçilik sektöründe birçok büyük şirket mevcut. Bu büyük şirketlere baktığımızda bim,a101,şok, hakmar ve tedi Market’ten söz edebiliriz. Bu büyük market zincirlerinden olan olan bim Türkiye’de açılan ilk marketler zincirlerinden olup, açıldığı tarihten itibaren marketçilik sektöründe devrim yaratmıştır. Bu marketin her hafta çıkardığı aktüel indirim katalogları Cuma ve Salı günleri duyuruluyor.
   
  Bimden sonra açılan şok market yine hatırı sayılır bir müşteri potansiyeline sahiptir. Şok aktüel katalog ve broşürlerinin çıkış tarihlerine baktığımızda haftanın iki günü indirimde ve kampanyalarında bulunan ürünleri haftanın Perşembe ve hafta sonu cumartesi günü müşterilerine duyurduğunu görüyoruz.

  A101’de Türkiye’de açıldığı tarihten çok büyük bir müşteri potansiyeline ulaştı.A101 aktüel ürünler en fazla ürün çeşitliliği bulunan kataloglardan biri olup haftanın Perşembe ve cumartesi günleri indirimde ve kampanyada bulunan ürünler müşterilerine duyuruluyor.

  Biz sitemizde en tanınmış olan bu büyük 4 marketin çıkardıkları aktüel ürünler kataloglarını her hafta düzenli şekilde inceleyip, katalogda yer alan ürün özelliklerini fiyatını ve ürünü almanın avantajlı olup olmadığını araştırıp ziyaretçilerimize sunuyoruz.
  Sitemizde Türkiye’nin bir numaralı market olma özelliğini koruyan bim aktüel ürünler kataloglarını ve broşürlerini incelediğimiz gibi diğer tanınmış marketlerin indirim broşürlerini ve kampanyalarını ’da incelemeyi ihmal etmiyoruz.

  Adres:https://www.birindirim.com

  1 cevap

  0Oy

  byismail Puanlar145
  Teşekkürler güzel bir site

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..