0Oy

 • EuroCars Rental

  Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2010 yılında kurulan EuroCars Rental SAN.LTD.ŞTİ. kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tüm havayolları bilet satışı, otel rezervasyonu gibi yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri, vize işlemleri ile de müşterilerinin garantili ve 7/24 kesintisiz hizmeti ile yanındadır.


  EuroCars Rental Turizm'in Şanlıurfa Merkez olmak üzere, Harran, Halfeti, Atatürk Barajı, Siverek, Birecik İlçelerimizde ofisleri bulunmaktadır.


   
  Profesyonelleşmiş kadrosu ile EuroCars Rental Turizm in Güneydoğu bölgesi pazar payı ve sektör liderliğini sürdürmektedir.


  EuroCars Rental turizm, filoda kullanılacak araçlardan, üst düzey yönetici araçlarına kadar çeşitli marka ve modelden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her sınıftan binek araçlar kiralamaktadır.


  EuroCars Rental,Turizm Bakanlığı denetimine tabii A Grubu turizm ve seyahat acentası  Şanlıurfa Rent A Car belgesine sahip bölgesinde ki tek kiralama firmasıdır.

  https://www.eurocarsrental.com

  2 Cevaplar

  0Oy

  samsuncilingir Puanlar210
  guzel site bir  site cok sevdim

  0Oy

  Vetasnakliyat Puanlar213
  saol kardeşim. fakat sisteme site eklense bile kod koyun demek bu devirde sıkıntılı bence. o uygulama kalkarsa iyi olur :)

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..