3Oylar

 • instagram takipçi satın al 2017

  instagram takipçi satın alma konusu ile ilgili bir çok site ve sistem mevcuttur. Önceleri tekel olarak gelişen sektör bugünümüzde yüzlerce seçeneği tespit edilen bir duruma gelmiştir. Şuanda türk aktif instagram takipçi, türk bot instagram takipçi, yalnızca bayan instagram takipçi, yalnızca erkek instagram takipçi, yabancı aktif instagram takipçi, yabancı bot instagram takipçi olmak üzere bir çok kola ayrılmıştır.

  instagram takipçi satışı yapan sitelere baktığımızda arada uçurum olarak nitelendirilebilecek fiyat farklılıkları göze çarpıyor. Bir yerde instagram türk takipçi amacıyla 25-30 tl fiyat verilirken diğer bir sitede 105 tl gibi bir fiyatı görünce şaşırmamak olası olmuyor. Hal böyleyken alıcıların kafası karışıyor. Bilinç altımıza yerleşmiş olan algıda pahalıysa kalitelidir mantığı bu sektörde malesef geçerli değildir. Yani biri çıkıp bin türk takipçi 500 lira derse ki şu şartlarde diyebilir, bu siteden alacağınız takipçi ile 30 liraya alacağınız takipçi arasında malesef bir fark yoktur. Instagram takipçi satın al başlığının tanınmış bulunduğu vakitlerde instagram işleri zorlaştırmamıştı apileri sıkmıyordu, henüz takipçi gönderebilmek devlet sorunu durumuna geldi denebilir. Fiyatlar eskiden çok daha makuldu ancak pazar eskisi kadar verimli olmadığı amacıyla fiyatlarda 2 ye katlamış oldu. Arada biraz evvelce verdiğim örnekte bulunduğu gibi halden istifade etmek isteyenler çıkabiliyor malesef..

  Peki instagram takipçi satın alabilmek amacıyla en ideal takipçi tarzı ve fiyat nedir derseniz, Türk takipçi almanız gerekiyor ve hesaplar pasif aktif karışık olmalıdır. Sonuç olarak  aşırı unfollowla karşılaşmamış olursunuz. Fiyat olarak bugun söyleyeceğiniz rakam yarın geçerliliğini yitireceği amacıyla küçük bir pazar incelemesi yapmadan satın alma prosedürü yapmamanızı öneririm. Bu noktada satinal.club fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederim. instagram takipçi satıl almanın hesaplarınız yönünden hiç bir riski yoktur. Şayet hesaplarınız yeni ise, takipçi adedi 3-5 ise hesaplarınız toplu takipçi alımından sonra spama düşebilir, bu halde instagramla iletişime geçerek hesaplarınızı yine aktif etmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra takipçi satın alırken @kullanıcıadı nız dışında hiç bir bilginizi vermemenizi öneririm. Hesap şifresinizi katiyen kimseyle paylaşmayın, takipçi göndermek amacıyla kimse sizden şifre istemez, şifrenizi isteyen bireyin niyeti diğerdır. http://instatatakip.us olarak güvenilir yarınlar diliyoruz :)

  5 Cevaplar

  0Oy

  turkuaztemizlik Puanlar162
  Merhabalar, takipçi kasmak için güzel bir siteye benziyor sağ olun.

  0Oy

  bugray Puanlar153
  Takipci kasmak isteyenlerin ulasacagi bir adres guzel tesekkurler.

  0Oy

  ruyatabirleri Puanlar154
  Oldukça başarılı. http://www.ruya-tabirleri.xyz

  0Oy

  grandeur Puanlar235
  instagram için hoyratça kullanabileceğimiz bir site.

  0Oy

  kumlucahaberleri Puanlar160
  kullanıcılar açısından kolay içerik

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..

  iyigunler.net