2Oylar

 • İntagram Takipçi Hilesi

  instagram konusu ile ilgili 2017 in son aylarında ve 2018 döneminde köklü değişiklıklar yapıldı. Daha evvelce instagram apisi ile çalışan bütün takipçi ve beğeni scriptleri uygulamaları, instagramın api teknolojisinde yaptığı köklü değişiklıklarden ötürü bundan sonra çalışmaz oldu.

  Yeni oluşturulan ve modifiye edilen script ve sistemler ID pass yani kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz şekilde evrildi. Bu giriş tekniği birtakım kullanıcılarda güvensizliğe sebep olsada malesef bunun dışındaki scrip ve uygulamar işlevselliğini yitirdiğinden, kullanıcıların seçme hakkı kalmamış oldu. Bu noktada bu id pass tekniğini kötüye kullananların olabileceği aşikardır, ancak takipçi kazanmak istiyorsanız ya da beğeni kazanmak istiyorsanız özetle instagram takipçi hilesi işlemlerinden faydalanabilmek amacıyla id pass ile giriş yapmaya mecbursunuz. Biz listelediğimiz bütün siteleri inceliyoruz ve deniyoruz. Kullanıcı adı ve şifrenizi diğer hedefler amacıyla alan, kayıt eden siteleri bu listede barındırmıyoruz. Aynı şekilde, mobil reklam sunan kullanıcıyı zarar sokacak uygulamalar tanıtımlar eklentiler barındıran siteleride listemize almıyoruz..

  Siz intatakip.us listesindeki siteleri güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Hem de kulanıcı olarak şikayetiniz olan, sizi rahatsız edecek içerik barındıran, boğucu reklam sunan siteleri listemizde görürseniz bana zirvehit@ gmail.com adresinden erişerek bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu liste ve intatakip.us hepimizindir. Daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla hepinizin yardım ve ilgisine gereksinimiz var. Şimdiden hepinize teşekkürlerimi sunarım. instagram takipçi hilesi amacıyla en doğru adrestesiniz! instagram.takipcisiteleri.net!

  instagram takipçi kasma dendiğinde akla Türkiyenin 2011 yılından beri hizmet veren yegane listeleme sitesi olan sitemiz akla gelmektedir. Diğer siteler gibi düzmece yöntemlere başvurmadan Google'da ilk 3 ten hiç çıkmayan Türkiyenin en köklü takipçi siteleri listesidir. İçeriğimizi kopyalayıp değişik isimlerle site açanların adedi 100 ü geçmiştir. İtina ile her biri her gün Google a şikayet edilmektedir.

  instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi amacıyla Türkiye de ilk biz vardık ve hep var olacağız. Taklitlerimize aldanmayınız :)
  Instagram Takipçi Arttırma Hilesi - Instagram Arttırma Kazanma Hilesi - Instagram Takipçi Kazanma Hilesi - Instagram Beğeni Kazanma Hilesi instagram gönderilen takipçi taleplerini görmek, takipçi taleplerini silme, eski takipçi taleplerini bulma, gönderilmiş takipçi talepleri instagram, instagram takipçi programı, android instagram programı, insta beğeni programı . http://instatakip.us/ günLük ücretsiz takipçi ve beğeni kazanabilirsiniz

  1 cevap

  0Oy

  sulerktas Puanlar373
  Güzel bir site çalışması olmuş.Başarılar dilerim hocam.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..

  iyigunler.net