0Oy

 • Site dışı Seo Çalışmaları Nasıl Yapılır ?

  Seo çalışmalarında site içi oluşturulan çalışmalara mana katacak ve aynı vakitte site içi seo çalışmalarını tamamlayacak projemizdir Site Dışı Seo çalışmaları. Off Page Seo olarak da bilinir.

  Geçtiğimiz senelerde Arama motoru güncellemesinden sonra seo çalışma yöntemlerinde farklılıklar oldu. Yapılan güncelleme ardından site dışından alınan linkler değer kazandı. Genellikle Google bu alanda büyük farklılıklar yaptı. Peki ne cinsten farklılıklar gerçekleşti?

  Bu konuyu özetlemek gerek görülürse bundan sonra site içi ve site dışı oluşturulan çalışmalar birbirini tamamlamak zorunda. Bu iki kavramı ayrı tutamayız. Tutmaya kalkarsanız başarı elde edemezsiniz. Hem de sitelerinizle alakasız yerlerden edinilen, bunun yanısıra vakitsiz ve ansızın alınan linkler, süratli gerçekleşen düşüşler ve kalitesiz içeriklerden alınan linkler ile başarılı olunamaz.

  Güncelleme ardından seo çalışması yapacak şahıslar belirli bir plan ve programa uymak zorundalar. Arama motorlarının bizler gibi düşünebilecekleri olasılığını değerlendirmeliler. Site dışı oluşturulan çalışmalar site içi çalışmalar ile ne kadar uyumlu olursa başarıya ulaşmak o derece kolaylaşır. Bu iki kavramı ayrı tutmak ise yapılacak en büyük hata olacaktır.

  1 cevap

  0Oy

  ali56ali Puanlar178
  seo paketlerine üye olmanın sakıncası var mı?

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..

  iyigunler.net