1Oy

 • Koltuk kullanımı https://www.evmoda.com.tr adresinde ve hakkında bilgilerimizi kısaca sizlere sunarak bilgiler vermeye devam ederek en iyi şekilde bilgilendirmekteyiz. Genelde evlerin 2 oda 1 salon yada 3 oda 1 salon şeklinde olduğunu düşünürsek, koltuk takımlarımız aynı zamanda hem salon hem de oturma grubu olarak değerlendirilebilir.

  Her şekilde ürünlerimiz ev ölçülerinize uygun üretildiği için siz sadece renk kombinasyon durumunu seçerek evinize uygun koltuk takımlarını seçebilirsiniz. Durum böyle olunca daha uzun ömürlü kullanmak için bakımının önemi ön plana çıkmaktadır. Koltuk takımını seçerken leke tutmayan o zamanın son trend kumaşlarından seçmemiz gerekmektedir. Ürünlerimiz tamda bu şartlarda üretildiği için bütün ürünlerimiz sizlerin kullanımına sağlıklı, leke tutmaz kumaşlardan üretilmektedir.

   Silinmeye uygun veya koltuk takımındaki her ürünün minderlerinin fermuarlı çıkarılıp yıkanmasına dikkat edilmelidir. Temizleme işlemi yapılırken çok emek vermeden kısaca bu işlemi halledebilmeniz kaliteli bir ürün aldığınızın kanıtı olacaktır. Koltuk takımları yerden yükseklik oranları sizleri rahatsız etmeden ayarlanmış ve

  Avrupa Standartlarına uygun şartlarda hazırlanmıştır. En iyi koltuk takımları modellerimizi sitemizi ziyaret edebilir yada Ev Moda avcılar mağazalarımız yada iletişim adreslerindeki mağazalarımıza giderek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Mağazalarımız görsellik bakımından da siz değerli misafirlerimiz için özel tasarlanmış bir şekilde yapılmıştır. En kısa zamanda sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

  En son ternd koltuk takımları modelleri sitemizden veya mağazalarımızda görülebilir. Koltuk Takımları modellerimiz için tıklayınız!
  Avcılarda Yan Yol da Ev Moda Plaza 'mıza sizleri bekliyoruz. Salon Takımı , Salon Takımları


  Bunun yanında Yatak odası, Yatak Odası Takımları, Yemek Odası, Yemek Odası Takımları, Köşe Takımı, Köşe Takımları, Bebek Odası, Bebek Odaları, Genç Odası , Genç Odaları, Masa, Sandalye, TV Üniteleri, TV Ünitesi , Mutfak Gibi birçok üründe değerli müşterilerine hizmet vermektedir...

  Ev Moda Avcılar Mobilya Mağazası - https://www.evmoda.com.tr de...

  1 cevap

  0Oy

  sulerktas Puanlar373
  Güzel bir site çalışması olmuş.Başarılar dilerim hocam.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..