0Oy

 • Saç Dökülmesi

  Saç Dökülmesi: Saç dökülmesi, saçın olunabilecek mutlak dökülümden daha fazla olması bir sorun yaratmaktadır. Yani günde 80 ile 100 arası telin dökülmesi olağandır. Fakat bundan fazlası bir sorun teşkil etmektedir.

  Saç dökülmesinin nedenleri tabii ki de birden fazladır fakat başlıca saç dökülmesine sebep olarak kansızlık, yaşın ilerlemiş olması, verem, cilt hastalıkları, ateşli hastalıklar, tiroid hastalıkları, şeker hastalığı gibi durumlar gösterilebilir. Ve kadınlara nazaran erkeklerin saç dökülmesi daha şiddetli olmaktadır.

  Saç dökülmesi tedavisini bulmak için öncelikle sorunun nedeni öğrenilmelidir. Saç dökülmesini, dengeli ve sağlıklı beslenerek, stresten uzak durmaya özen göstererek engelleyebiliriz. Mevcut bir saç dökülmesi sorunu olan bireyin  bir deri hastalıkları uzmanına gözükmesi ve en uygun tedaviyi öğrenmesi önerilir. Günümüzde saç ekimi da dahil olmak üzere çeşitli tedavi yöntemleri bulunmaktadır.

  Saç dökülmesi bitkisel tedavi: Sarımsak saç dökülmesini engellemeye ve saçları güçlendirmeye yardımcı olmaktadır bu sebepten dolayı alternatif tedavi olarak size sarımsağı veya sarımsak içerek şampuan ve bakım ürünlerini tavsiye edebiliriz.
  http://www.2dem.com/2017/03/sac-dokulmesine-ne-iyi-gelir.html

  4 Cevaplar

  0Oy

  samsuncilingir Puanlar210
  guzel site bir  site cok sevdim

  0Oy

  zirveturk Puanlar155
  bizi sektöre benziyor gayet güzel

  0Oy

  bnisanci53 Puanlar150
  işallah başarılı olur

  0Oy

  selim5441 Puanlar222
  Teşekkürler güzel bir site

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..