0Oy

 • Ukrayna Vize hakkında 2017

  Merhaba ;

  Arkadaşlar daha önce ukrayna' tatile gitmeyenler için güzel bir haber. Pasaport ile 90 gün izin veren ukrayna' ülkesi artık vize ve pasaport ile geçişleri kaldırıyor. Yeni yasa ile birlikte Türk vatandaşları istedikleri kadar bu ülkede zaman geçirebilecekler, haberin detayı şöyle!

  Türklerin tatil bölgeleri arasında gözdesi olan Ukrayna ile anlaşma sağlandı. Ukranya'ya seyehat için pasaport ve vize uygulaması artık tarih oluyor. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye ile Ukrayna'nın sadece kimlik kartıyla seyahat için mutabakata vardığını belirterek, “Karşılıklı ziyaret ve turist sayısını artırmak istiyoruz. Halklarımız arasında daha fazla temas olsun istiyoruz. O nedenle bundan sonraki süreçte vatandaşlarımızın pasaporta ihtiyaç duymadan sadece kimlikleriyle ülkelerimizi ziyaret etmesi için hazırlıkları tamamladık. Yaz gelmeden bunu başaracağız” dedi.

  1 cevap

  0Oy

  patr10s Puanlar150
  Ukrayna tatil için gerçekten gidilebilecek ülkeler arasında. Vizelerin de kalkmasıyla inşallah diğer sezon Ukrayna takımıyla eşleşiriz vizesiz deplasman yaparız =)

  Admin yorumlandı 22, Mart, 2017

  Şuan zaten yine vizesiz.: )

  İstediğin zaman gelebilirsiniz

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..