0Oy

 • Numara Sorgula

  Merhabalar..

  Arkadaşlar interner üzerinden isim ile numara sorgulama hizmeti açılmıştır...

  Tamamen ücretsiz olarak sorgulanumara.com adresine girerek, numaranın kime ait olduğunu sorgulayın, aveo türkcell,vodafone gibi bir çok servisin numaraları mevcuttur..

  Türkiyenin en yeni ücretsiz numara sorgulama servisi olarak;

  2017 yılında numaradan isim sorgulama servisimiz olarak kurduğumuz Sorgulanumara.com ile sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için ekibimizle tam gaz çalışmaktayız.

  Amacımız, bu platformda numara sorgulamak dışında, kullanıcıları rahatsız eden, dolandırıcılık girişiminde bulunmaya çalışan kişileri sizlerden gelecek olan yorumlar dahilinde tespit etmek.

  Sizler, ücretsiz numara sorgularken veritabanımızı genişletmiş oluyorsunuz. Yani sizden gelecek olan sorgular yine sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir havuzda toplanıyor. Bu havuz genişledikçe, bizden ziyaretçilerimiz daha fazla bilgiden yararlanacaklardır. http://www.sorgulanumara.com
  Sistemimiz 3. parti uygulamaları kullanarak yayın yapmaktadır. Yani sitemizde bulunan hiçbir bilgi bizim tarafımızdan sizlere sunulmuyor. Dolayısıyla tam olarak gerçek bilgi olduğunu söyleyemeyiz fakat bilgilerin gerçeklik oranını arttırabilmek için çalışmalar yapmaktayız.

  Sorgulanumara.com kullananırken, gizlilik şartları ve kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Hukuki açıdan sitemiz hiçbir şekilde verilerden sorumlu değildir.
  Detaylı bilgi için lütfen ilgili sözleşme ve şartı okuyunuz.

  http://sorgulanumara.com

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..

  iyigunler.net