1Oy

 • istanbul halı yıkama

  Silivri halı tamiri , firmamızın yaptığı tüm çalışmaların en kaliteli şekilde uygulandığı bayiilerimizde görülebilmektedir. 50 yıldır İstanbul ve civar bölgede bulunan müşterilerimize her türlü halı tamir hizmetini sağlayabilmekteyiz. Ayrıca her türlü kilimde ve halıda yıkama çalışmaları yapıyor olmamız nedeniyle dikkat çekmekteyiz. Silivri halı yıkama hizmeti verirken tüm halılar için farklı malzemeyle yıkama işlemi yapmaktayız. Halıları yıkarken genel sağlamlığını düşürmeyen malzemeler kullanıyor olmamız sayesinde semtteki müşterilerimizin bizi , yanlış işlemlerden dolayı halıları deforme eden firmalara kıyasla daha fazla tercih etmesini sağlamaktadır. Sektörde sadece normal halılara yönelik değil , antika halılara yönelik de yıkama ve tamir çalışmalarımıza sürekli olarak devam etmekteyiz. Bu çalışmalar sayesinde İstanbul Silivri antik halı yıkama firmaları arasında adı en fazla duyulan ve tamir hizmeti veren şirket olarak büyümeye devam etmekteyiz.

  Silivri‘de Halı Tamiri Uygulamaları
  İstanbul ‘un her bölgesinde sağladığımız güvenilir hizmet sayesinde , Silivri halı tamiri yapmak amacıyla açılan bayiimizde birçok yeni tamir uygulaması kullanılmaya başlanmıştır. Müşterilerimizden gelen halılar ve kilimler , kaliteli hizme alabilmek amacıyla şirketimizin bayiilerine gönderilmektedir. Halı üzerindeki tüm deformasyonların ve lekelerin halı üzerinde kalıcı olmadığını bilmeniz yeterli olacaktır. Silivri halı leke çıkarma çalışmalarına devam eden bayiimiz , müşterilerimizin halısının üzerinde bulunan tüm lekeleri halıya zarar vermeden çıkartmaktadır. Çalışanlarımızın sektördeki tüm durumdan haberdar olması ve yeni temizleme uygulamaları ortaya çıkarması sayesinde şirketimiz , birçok müşterimiz tarafından düzenli olarak ziyaret edilmekte ve  birbirinden farklı halıların bakımı yapılmaktadır.

  Halılarınızı Nasıl Tamir Ediyoruz ?
  Halılarınızı şirketimizdeki temizleme ve tamir yöntemleri doğrultusunda yeniletme imkanına sahipsiniz. An itibariyle kullanılan uygulamalar , Silivri halı tamiri bayiimizin sürekli olarak çalışmasını sağlamaktadır. Halıları tamir ederken kullandığımız yöntemlerde tamamen halının geneline yönelik bir çalışma politikası uygulamaktayız. Halıdaki ufak bir deformasyona yönelik kullanacağımız malzeme , halının genelinde olumsuz etki yaratmaması için detaylı olarak çalışmaktayız. Silivri halı yıkama işlemlerimiz de aynı ölçüde bir hizmet politikasına göre uygulanmaktadır. Teslim ettiğiniz halının yıkanabilecek durumda olması durumda ilk olarak halının her bölümünde detaylı ve kaliteli bir yıkama süreci sağlamaktayız. Daha sonra ise, halınızın üzerindeki deforme olmuş bölgeye yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Tamir Edilecek Halının Türü
  Halınızın şirketimiz tarafından tamir edilmesi için Silivri halı tamiri bayiimizde uyguladığımız işlemlerindeki benzer sonuçlara ulaşılacaktır. Her halı tipi için farklı bir hizmet süreci ve malzeme listesi benimsenmiştir. Halının yapısını bozacak veya halıdaki ufak çaplı deformasyonu engellemeye çalışırken daha fazla tahribat yaşanmasına sebep olabilecek hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetin tamamı halıların genel durumunu daha kaliteli bir hale getirmekle ilgilidir. Silivri halı tamiri çalışmalarımızın kaliteli olması , firmamızın halılar üzerinde özel tamir makineleriyle çalışabilmesiyle birlikte farklılık göstermektedir.
  http://www.kilimciogluhaliyikama.net/

  2 Cevaplar

  0Oy

  oxygenmedya Puanlar150
  başarılar dilliyorum

  0Oy

  wolkam Puanlar172
  hayırlı işler...

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..