-1Oy

 • Noindex & DoFollow & NoFollow

  Merhabalar ;

  2017 yılında seo derslerine devam arkadaşlar noindex ve dofollow , nofollow hakkında bilmeniz gereken detaylar şu şekildedir..

   NoIndex : noindex Yönergesi bir meta etiket değeridir. Noindex yönergesi, web sitenizi arama motoru sonuçlarında göstermemek içindir. & Lsquo; noindex & rsquo; ayarlamamalısınız; Arama motoru sonucunda web siteniz olmasını istiyorsanız, meta etiketlerindeki değer olarak.

  Varsayılan olarak, bir web sayfası dizine “index.” ayarlanır. Bu kodu: <meta name="robots" content="noindex" /> web sitenizde <head> bölümüne eklemelisiniz. Bu kodu eklediğinizde belirli sayfalarınızı arama motorlarının taramasını ve sonuçlara eklemesini kapatırsınız.

  DoFollow & NoFollow : Nofollow yönergesi bir meta etiket değeridir. Nofollow yönergesi, arama motoru botları tarafından web sitenizin bağlantılarını takip etmemek içindir. Meta etiketlerindeki "nofollow" değerini, arama motoru botları ile bağlantısını izlemek isterseniz değer olarak ayarlamamalısınız..

  Varsayılan olarak, bağlantılar "takip et" olarak ayarlanır. Bu şekilde "nofollow" bağlantısını ayarlarsınız: <a href="http://www.example.com/" rel="nofollow">Anchor Text</a> Googlea önermek isterseniz, köprünün herhangi bir bağlantı özniteliği / SEO değerini bağlantı hedefine iletmemesi önerilir.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..