3Oylar

  • Videotabi: Türkiyenin saygın video içerik platformu.

    Video izlemek hiç bu kadar güvenli ve keyifli olmamıştı!
    Konumuzun başlığın da okuduğunuz gibi, artık video izlemek oldukça güvenli sıkı durun! Bu sadece sizin için geçerli değil,  hem sizin hem de aileniz için de oldukça güvenli..

    Videotabi.com yakın zaman da kurulmuş olan,  saygın video içerik platformudur. Sistemlerin de bulunan videolar ve kullanıcılar tarafından eklenen videoları manuel olarak onaydan geçirerek, eklenen içerikleri tek tek kontrol edip, onaylamaktadırlar. Bu sayede platformun hedeflemiş olduğu “Saygın video içerik platformu” standartlarına uymaktadır.
    Tüm kitleye hitap eden saygın video içerik portalı videotabi.com sitesine, video eklemek istiyorsanız bu konuyu iyice düşünmeniz de fayda var! Hiç beklemediğiniz bir anda sistemden ceza alarak siteye erişiminiz engellenebilir! Peki ya neden ?

    Videotabi.com tüm yaş sınıflarını düşünerek yola çıkmış saygın video içerik portalı sloganını benimsemiş, profesyonel bir kadro ile yönetilen video içerik portalıdır. Platformun amacı, seviyeli ve saygın bir video sitesi oluşumunu sağlamaktadır. Siteye eklenen videolar ve kullanıcılar tarafından eklenen videolar  kontrolden geçmektedir uygun olmayan videolar asla kabul edilmez. Kullanıcılar tarafından eklenen videolar onaylanana kadar yayınlanmaz, bu sayede uygunsuz videoların önüne geçilmektedir. Ayrıca, uygunsuz video veya videolara argo yorum ekleme girişimin de bulunan kullanıcıları yasaklayarak, siteye erişimlerini de engellemekteyiz.

    Genel izleyici standartlarına uygun bir sistemdir, aileniz ile birlikte güvenle videolar izleyebilir ve video izlemenin keyfini doyasıya  çıkartabilirsiniz. Artık sizde  yerli  türk video sitesi olan videotabi portalından güvenli ve keyifli bir şekilde videolar izleyebiliceksiniz. Çocuklarınızı da unutmadık, güvenli bir şekil de çocuklarınız da artık doyasıya çizgi filmler izleyerek keyifli vakit geçirebiliceği bir saygılı platformun parçası olmuş olucaklardır. Sizler de hem aileniz ve çocuklarınız için, güvenli bir video izleme portalı arıyorsanız videotabi.com tam da siz ve aileniz için uygun bi platformdur iyi eğlenceler.
    http://www.videotabi.com

    2 Cevaplar

    0Oy

    yunuso Puanlar166
    Güzel biraz inceleyelim

    0Oy

    l-celik Puanlar151
    biraz izleyelim

    Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

    ...

    Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..