3Oylar

 • Facebook Sayfa Silme

  Facebook Sayfa Silme

  Bildiğimi gibi facebook’da işletmeler, ünlü kişiler, şirketler ve markalar kendi sayfaların oluşturabiliyor. Sizlere bu konuda facebook’ta daha önceden oluşturduğunuz hayran sayfalarını nasıl sileceğinizi anlatacağız.İlk olarak facebook hayran sayfasının sahibi olduğu hesabınıza giriş yapınız. Silmek istediğiniz sayfanın hesabına giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan ayarlar bağlantısına tıklayın. Eğer tam olarak neyden bahsettiğimizi anlamadıysanız, sizler için aşağıda ayarlar llinkinin bulunduğu yerin resmini çektik ve koyduk. Bilmeyenler resimden faydalanabilir.

  Facebook Sayfa Silme

  Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfanın en alt kısmına gelin. Sayfanın alt kısmında bulunan  “Sayfayı Kaldır” satırının sonundaki “Düzenle ” bağlantısına tıklayın. Bu kısma tıkladıktan sonra sayfanızın silinmesi için son bir adım kalacak ve bu bağlantıyı facebook size verecektir. Örnek verecek olursak “Benim Hayran Sayfam’ı Sil”

  Facebook Hayran Sayfası Silme

  Bu bağlantıyada tıkladıktan sonra artık sayfanız kimse tarafından görülemeyecek, ve arama sonuçlarında kesinlikle çıkmayacaktır. Sil düşmesine bastıktan sonra eğer vazgeçerseniz. 14 günlük süre zarfında sayfanızı geri yükleyebilirsiniz ve eski haline getirebilirsiniz. 14 günün sonunda sayfanız kalıcı olarak silinecektir.
  http://facebookhesapsilme.com/facebook-sayfa-silme/

  5 Cevaplar

  0Oy

  Admin Puanlar1417
  Seo, uyumlu makale için teşekkürler..

  Google açısından fazlasıyla ++ 'sını göreceksiniz.. Bu site sizin değil diye spam yaparak hit beklemeyin böyle yazılar yazarak hem kendi kalitenizi hemde bu sitenin kalitesini yükseltirsiniz..

  Tekrar teşekkür ediyorum iyi günler.

  hesapsilme yorumlandı 25, Ocak, 2017

  Merhabalar bende siteninin spam olmadığını fark ettim ve hoşuma gitti. Sürekli girip takılıyorum. Bizlere böyle bir site sağladığıız için teşekkürler.

  0Oy

  hakancecen Puanlar163
  elinize sağlık, faydalı bir bilgi olmuş

  0Oy

  nakipoglu Puanlar164
  çok faydalı bilgiler

  0Oy

  ufogunlugucom Puanlar155
  teşekkürler sürekli değiştiriyorlar sayfa silmeyi umarım bu sefer sabit kalır.

  0Oy

  brbtt Puanlar144
  Bursa'nın ilan ve alışveriş sitesi. millet satılık daire, erikli satılık daire, özlüce satılık daire ilanları. http://bursabuluyor.com/

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..