2Oylar

 • Facebook Hesap Silme

  Facebook Hesap Silme
  7’den 70’e herkesin kullandığı facebook milyarları aşan kullanıcı kitlesi ile kendi başına bir devlet gibidir. Bu kadar tercih edilmesinin yani sira bazen facebook kullanmaktan vazgeçenler de olmaktadir. Facebook hesabı silme ve facebook hesap kapatma işlemlerinin nasıl yapılacağı merak konusu oluyor İşte Facebook hesap silme ve Facebook hesap kapatma yöntemleri;
  Facebook yazılı ve görsel bilgi paylaşım alanı olarak dünyada en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri. Dünya genelinde yüzde 80’lik bir oranla neredeyse herkesin facebook ile bağlantısı var. Kullanıcısı ve seveni çok olduğu gibi sonradan vazgeçeni de çok olan Facebook için en kritik soru facebook hesabı silme işlemi nasıl yapılır ? Bu soruyu yanıtlamadan önce Facebook hesap silme ve Facebook hesap kapatma işlemlerinin arasındaki farkı kısaca anlatalım.

  Facebook hesap silme işlemi tamamen kalıcı ve geri dönüşü olmayan bir işlemken facebook hesap kapatma işlemi ileride tekrar facebook kullanacak insanlar için daha kullanışlı. Çünkü facebook silme işlemi verilerinizi Facebook kayıtlarından tamamen silerken facebook kapatma işlemi kısa süreliğine kapatıyor ve tekrar kullanıma acilabiliyor. Facebook hesabını silme işlemini yapmak istiyorsanız öncelikle kişisel verilerinizi, mesajlarınızı ve fotoğraflarınızı saklamak için ayarlar menüsünden ‘bir kopyasını indir’ bağlantısına tıklayarak facebook hesabını yedeklemeniz gerek. Eğer yedeklemeye gerek duymuyorsanız aşağıdaki bağlantı linkini tıklayarak facebook hesabı silme işlemini aktif etmiş olursunuz. Facebook 1 gün içinde silme işlemini tamamlayarak hesabı sonsuza kadar unutacaktır.

  site: http://facebookhesapsilme.com/facebook-hesap-silme/

  4 Cevaplar

  0Oy

  Admin Puanlar1417
  Site hakkında böyle detaylı bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

  0Oy

  Gızabet Puanlar238
  Denemeye değer.

  0Oy

  hesapsilme Puanlar626
  Görüşleriniz için teşekkürler.

  0Oy

  hesapsilme Puanlar626
  Konumuz güncellendi.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..