3Oylar

 • Seo Uyumlu Makale Örnekleri

  SEO uyumlu tanıtım yazısında nelere dikkat edilmeli 2017 ?

  Dudbox.com u kullanırken uzun yazılar yazmak sizin için faydalı olacaktır çünkü kısa açıklama ve kopyala yapıştır yaparak google sıralamasında yükselemezsiniz, siz sitenizin nekadar kaliteli olmasını istiyorsanız karşı taraftan tanıtım yazısı makale alıyorsanız uzun seo uyumlu makale hazırlamanız faydalı olacaktır fazla link çıkışı yapmadan siteniz hakkında ve a kategoriler hakkında detaylı bilgiler verirseniz hem google acısından hemde sitenizin kaliteli bir site olduğunu göstermiş oluyorsunuz.

  Evet makalemize başlıyoruz..

  Yapılması gerekenler de yapılmaması gerekenlerin tersidir yani doğru, düzgün, okunaklı, mantıklı bir şekilde yazınızı yazın yazıyı yazarken hedef anahtar kelimenizi 3,5 kez makale içerisinde geçirebilirsiniz. Sadece yazı ile bırakmayın, bir kaç fotoğraf eklemesi de yapabilirsiniz fotoğrafların isimlerini anahtar kelime yapabilirsiniz (bir anahtar kelime yeter ne bulursanız doldurmayın), alt taglarına da fotoğraf isimlerini ekleyebilirsiniz.

  Fotoğrafları kendiniz yapamazsınız ama en azından aldığınız fotoğrafları düzenleyerek biraz değişiklikler yapıp özgünlük katabilirsiniz. Fotoğrafa özgünlük olur mu? demeyin, fotoğrafın birebir aynılarını kolay bir şekilde tespit edip, aynısı yoksa bile benzerlerini bulabilen bir arama motoru var karşımızda.

  Şunları doğru ve düzgün bir şekilde yaptığınızda %100 olumlu sonuçlar alabilirsiniz

  Seo Uyumlu Makale Yazma ve Tanıtım

  “Özgünlük > Anlam > Konu ile ilgili fotoğraflar  > İçerik uyumu yüksek olan sitelerden alınan bağlantılar yani (Site Dışı Seo)”

  İçerik uyumluğu aynı olan sayfalardan bağlantı alın:

  Yazmış olduğunuz Tanıtım yazısı yada makale her ne kadar SEO uyumlu olursa olsun unutulmaması gereken bir şey var, sadece yazdığınız yazı ile sıralama almayacaksınız sadece yazı ile sıralama alınması pek nadir bir şekilde görülür. Hatta bazı web sitelerinden yayınlanan tek bir yazının keyword domainleri geride bıraktığını görebilirsiniz. Burada yapılan işlem başlıkta belirttiğim şekilde gerçekleşiyor yani içerik uyum yüzdesi ne kadar yüksek web sitelerinden, makalenize bağlantı alırsanız sıralamanızın yükselme olasılığı o kadar yüksek olacaktır bu yüzden site dışı SEO çalışması da yapmanız gerekiyor. Web sitenizde tanıtım yazısı ve SEO ile ilgili makaleler varsa bunlar da sırlama almanıza yardımcı olacaktır.

  Tabi direkt olarak web sitelerinin Footer yada sidebar gibi alanlarından alınan bağlantılar değil, bu bağlantılar sıralama almak istediğiniz anahtar kelimeden bağlantı aldığınız sayfanın ceza almasına neden olur.

  Sen Yenisin Galiba: ?

  Ben tanıtım yazısı ve makale ile ilgili bir kaç yazı yazmıştım, ilk defa tanıtım yazısı ile ilgili yazı yazan bir web sitesiyle aramda doğal olarak sıralama farkı olacaktır çünkü benzer şeyler web sitemde bulunuyor, bu işi daha önce de yapmışım, yapmaya da devam ediyorum doğal olarak buda benim bu konular ile ilgilendiğimi gösteriyor.

  Daha önce tanıtım yazısı ve makale ile ilgili yazdığım yazılar.

  Başıkları Google’de aratısanız tam olarak ne demek istediğimi açık ve net bir şekilde uygulanmış olarak görebileceksiniz. Herkes bir şeyler düşünüyor, yazıyor ama sizin işinize gerçekten yarayacak olanlar denenmiş, uygulanmış ve canlı olarak görebileceğiniz örneklerdir. (İlk örnekteki başlığı parçalayabilirsiniz.)

  Yazdığım makaleyi buraya kadar okutabildiysem ne mutlu bana, bu benim için büyük bir artıdır.
  Bu yazı ve yukarıdaki 4 örneği incelerseniz SEO uyumlu tanıtım yazısı yada makale her neyse, nasıl olduğunu anlayabilirsiniz. Elimden geldiğince herkesin anlayabileceği bir şekilde kaleme almaya çalıştım, yazarken okuyanları nasıl inandırabilirim diye hiç düşünmedim sadece yazmış olmak içinde yazmadım çünkü canlı olarak gösterebileceğim örneklerim var bu yüzden abartmaya, çeşitli yasaklar yada limitler getirme ihtiyacı duymadım.

  Genel olarak yazı yazanlara baktığınızda yapmadıkları ne varsa bunları yapın derler, yaptıkları şeyi de yapmayın derler…
  http://www.dudbox.com sosyal imleme, siteni ekle firmanı tanıt!

  3 Cevaplar

  0Oy

  KursunTV Puanlar151
  tşekkürler güzel anlatımdı

  0Oy

  mokoko31 Puanlar152
  bilgiler için teşekkürler

  0Oy

  fikret Puanlar157
  Teşekkürler..

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..