0Oy

 • kasimpasabisiklet Yedek parca toptan satıcısı

  Cixpet ile Uzaklar Daha Yakın

  Cixpet bir elektrikli bisiklet markasıdır. Normal bisikletten ve elektrikli motosikletlerden farklılıkları vardır. Hızı, güç tüketimi, şarj süresi, dayanıklılığı ve çevre dostluğu açısından diğer kısa mesafe araçlarından daha kullanışlıdır. Elektrikli olduğu için doğaya zarar vermez ve yeşili korur. Tarzınıza ve zevklerinize göre farklı renk seçenekleri bulunur. İlk çıktığı andan itibaren ilgi odağı olan Cixpet'e sahip olmak artık çok kolay.

  Cixpet nasıl kullanılır?
  Cixpet 3 tekerleklidir ve ayakta durarak sürülür. Kolay ve kullanışlı olan bu ürün ile uzaklar artık daha yakın. Kısa mesafeler ve şehir içi kullanım için tasarlanan Cixpet sadece günlük 30 kuruşluk kullanımıyla 75 km yol yapabilir. Dayanıklıdır ve her erişkin kullanabilir. Ortalama kilo standartları vardır. Bu yüzden tek kişi kullanımı için tasarlanmıştır. Direksiyon hâkimiyeti kolaylıkla sağlanabilir.

  Cixpet'in özellikleri
  Cixpet'in iki farklı modeli üretildi. Güç, renk ve bir kaç teknik özellik dışında fiyat farklılıkları da mevcut.350-500 Wattlık olan Cixpet ilk üretilen modeldir. Kırmızı, beyaz, mavi olmak üzere 3 rengi vardır. Aküsü sizi taşıyan bölmenin hemen alt kısmındadır. Bu yüzden 150 kg sınırı konulmuştur. Yani 150 kilo üzeri için taşımaya uygun değildir. Kesinlikle tek kişinin kullanması gerekmektedir aksi halde kilo ve karışıklıktan dolayı problem oluşturabilir. Ortalama 3 ile 4 saat arasında şarj olabilir. 48 voltluktur. Yüzde 15 yokuş tırmanmaya müsaittir. Saatte yaklaşık 25 km hızla ilerlemeye sahiptir.

  Cixpet'in ikinci ürettiği modeli diğer modele kıyasla daha güçlüdür. 1200 Wattlık olan bu model 200 kiloya kadar taşımaya uygundur. Yüzde 45 ilk bir yokuşu tırmanmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Diğer modelle aynı olarak 3 renk seçeneği bulunur. Aküsü taşıma bölümünün altındadır. Tek kişilik kullanım için uygundur. İki veya daha fazla kişinin kullanması uygun değildir.

  Cixpet bir hız aracı değildir. Şehir içi kullanım için ve kısa mesafeler için uygundur. Yetişkinlerin kullanması tavsiye edilir. Küçük çocuklar için sakıncalıdır. Cixpet’in önünde bulunan sepet sayesinde hiç bir eşyanızı elinizde veya sırtınızda taşımanız gerekmez. Kısacası her açıdan kolaylık sağlar.

  Cixpet'i satın alabileceğiniz siteler vardır. Satın almak istemiyorsanız kiralamanız da mümkün. Kasımpaşa bisiklet kiralama ve satış konusunda size yardımcı olacaktır.

  http://kasimpasabisiklet.com/

  2 Cevaplar

  0Oy

  hesapsilme Puanlar626
  yarış bisikletiniz varmıdır acaba ?

  0Oy

  metadiag Puanlar162
  makale için teşekkürler

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..

  iyigunler.net