1Oy

 • Başkan Atilla'dan Sedat Atilla'ya Önemli Açıklamalar

  Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Köşe Yazarı ve Gazeteci Sedat Atilla’yı ziyaret etti. Başkan Atilla, gündemi Sedat Atilla’ya, Esentepe’deki ofisinde değerlendirdi.
  Ülke gündemine dair önemli açıklamalar da bulunan Başkan Atilla, Belediyecilik hizmetlerini de Gazeteci Sedat Atilla’ya anlattı.

  Başkan Atilla, açıklamasında başkanlık sisteminden, kayyum atamalarına, belediyecilik hizmetlerine kadar birçok önemli konuya temas etti.

  Başkan Atilla ‘’Göreve geldiğimiz Ceylanpınar ile şimdiki arasında yüzde yüzlük bir fark var’’ dedi.

  ‘’38 milyonluk yatırım yaptık’’

  Ceylanpınar’ı HDP’li Belediye’den milyonlarca borçlu aldıklarını belirten Başkan Atilla ‘’İlbank’tan gelen para ancak sabit giderlerimizi karşılıyor.  2,5 yıllık Belediye Başkanlık dönemimin 1,5 yılı il dışında destek arayarak geçti. İlçemize 38 milyonluk yatırım yaptık’’ dedi.

  Menderes Atilla-Sedat Atilla Ziyaret

  ‘’Gökçek’e teşekkür ediyorum’’

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’e ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Atilla ‘’Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’e çok teşekkür ediyorum. Bize sahip çıktı. Çok büyük destek verdi. Ceylanpınar’a yapılan 38 milyonluk yatırımın 20 milyonluk kısmında Başkan Gökçek’in katkısı var. Ceylanpınar’ın değişim ve dönüşümüne Bakanımız Faruk Çelik ile birlikte en büyük emeği geçenlerden birisi de Melih Gökçek’tir’’ dedi.

  ‘’Büyükşehirden yeterli desteği görmüyoruz’’

  Menderes Atilla, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden destek görmediklerini de açıkladı. Başkan Atilla ‘’Büyükşehirden yeterli desteği göremiyoruz. Büyükşehir imkansızlıklar içinde olduğunu ve borçlu olduğunu söylüyor. İnşallah kendilerini toparlarlarsa ilçelere yardımcı olacaklardır’’ dedi.
  http://www.medyaurfa.com/siyaset/baskan-atilla-dan-sedat-atilla-ya-onemli-aciklamalar-h52328.html

  1 cevap

  0Oy

  eklesene Puanlar162
  çalışmanız çok iyi olmuş bu arada, eklesene ye de kayıt olup sitelerinizi ekleyebilirsiniz

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..