1Oy

 • Tanıtım Yazısı Önemi

  Merhabalar :

  Arkadaşlar bu makalemizde neden tanıtım yazısı almanız gerektiğini, tanıtım yazılarının önemi nedir? google seo acısından tanıtım yazıları, son zamanlarda tavan yapmıştır.. Neden diye soracak olursanız tanıtım yazıları nekadar uzun olursa ve tanıtım yazısı aldığınız site kaliteli ise, zamanla faydasını görmeye başlarsınız bir footer link kadar etkili olmasada, sitenin temeli için önemli faktör taşıyor!

  Tanıtım yazısı alırken karşı sitenin kalitesine dikkat edin..
  Çöp olan sitelerden tanıtım yazısı asla almayın..

  Ücretsiz olarak www.dudbox.com adresinde tanıtım yazısı yazarak yayınlayabilirsiniz..

  Tanıtım Yazısının Önemi ; Nedir Öğrenelim 2017 SEO taktikleri :

  Makale tanıtımları, seo yapmak isteyen bir kişinin başvurduğu, Google tarafından en çok önem verilen, en doğal backlink yöntemi olarak ilgimizi çekmektedir. Özellike günümüzde backlink konusunda bir çok sıkıntının olduğu bir gerçektir. Bu sıkıntıların en büyük nedeni ise black hat seo teknikleri ile elde edilen spam backlink türleri, web sayfalarını çöpleştirmekte ve doğal olarak buda daha doğal bir arama ortamı için sıkıntılı bir durumu olarak ilgimizi çekiyor.

  Anahtar kelime bazlı yükselişler elde etmek isteyen kişiler, özgün uzun ve içerik ile uyumlu makaleler yazarak bu yazıları farklı sitelerde haber niteliğinde yayımlatırlar ve bu makalelerden anahtar kelimede veya doğrudan backlink’ler bulunur. Böylelikle yazılar farklı sitelerde yayımlandığında tanıtım yazılarından doğal, güçlü backlinkler elde edilmiş olur. Dikkat edilmesi gereken konu ise tanıtım yazısı alımı yapılırken, makale yazımı esnasında anahtar kelime çeşitlendirmelerinin yapılması ve daha doğal bir izlenim için linklerin dofollow, nofollow, external nofollow olarak çeşitlendirilmesi gerekmektedir.

  Backlink alırken dikkat etmeniz konulardan bazılarını listeleyecek olursak dikkat edilmesi gereken konuları şu şekilde listeyelebiliriz.

      Birbirinden farklı ip lokasyonlarından backlinklerin elde edilmesi her zaman daha doğal bir izlenim sunacaktır.
      Domain uzantılarına dikkat edilmesi. Misal; .com, .net, .org gibi çeşitli domain uzantılarından backlinklerin alınması çeşitlilik bakımından önemlidir.
      Özgün içerik barındıran sitelerden tanıtım yazıları alınması, görsel öğeler ile bu yazıların güçlendirilmesi her zaman avantaj sağlayacaktır.
      Link çöplüğü haline gelmiş olan sitelerden uzak durulması gerekmekte ve temiz içerikli, içeriğiniz ile uyumlu sitelerde backlinkler elde edilmesi ve uzun süreli olması büyük önem taşıyor.
      Footer backlinkler’den uzak durmanızda fayda var. Onun için tanıtım yazılarından elde edilen backlinkleri öneriyorum.

  Doğru backlink türlerinin başında gelen tanıtım yazısından elde edilen backlink türleri, farklı sitelerden elde edileceği için tanıtım yazısı fiyatı konusunun da itina ile incelenmesi gerekmektedir. Maliyet konusu da önemli bir konu olduğundan daha kaliteli backlinkler için doğru bir bütçenin oluşturulması ve bu konuda zamanlı çalışmalar yapılmalıdır. Biz her zaman diyoruz ki backlink alım işlemleri zamanlı olarak yapılmalı ve yavaş yavaş yapılmalıdır. Sitenin güncellik oranları ile doğru orantılı olarak backlinklerin temin edilmesi daha organik olarak görünecektir..

  Bu makalemizinde sonuna geldik arkadaşlar, aklınıza takılan sorular olursa lütfen yorum yaparak bildiriniz sizlere kısa sürede yardımcı olacağız..

  Editör : http://www.dudbox.com/ 5 yıldır kaliteli hizmet..

  3 Cevaplar

  0Oy

  digiturkey Puanlar179
  Açıklamalar çok net faydalı bilgi için teşekkürler

  0Oy

  kasimpasabisiklet Puanlar160
  çok güzel bir yazı teşekkürler

  0Oy

  cihanss Puanlar152
  Tanıtım yazıları şu an için en önemli backlink yöntemi.

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..