1Oy

 • İstanbullu Gelin Dizisi Oyuncuları Kimdir

  Merhaba arkadaşlar..

  Star'tv nin sevilen Dizisi İstanbullu Gelin hakkında detaylı bilgiler vermek istiyorum..

  Oyuncuları kimdir ? Yaşları kaç , Nereliler Biyografileri .

  Ünlü Türk şarkıcı ve aynı zamanda oyuncu Özcan Deniz‘in yeni projesi belli oldu. Kod adı: ‘İstanbullu Gelin‘ dizisiyle ekranlara dönüş yapacak olan Özcan Deniz, O3 medya ile el sıkıştı. Yapımcılığını O3 Medyanın üstlendiği İstanbullu Gelin ocak ayında Star Tv ekranlarında başlayacak.

  Özcan Deniz‘in partneri ise güzel oyuncu Aslı Enver oldu. Aslı Enver, Özcan Deniz’le başrolleri paylaşacak. Henüz masa başı çalışmaları devam ederken dizinin Star Tv‘de olacağı kesinleşti. Ocak ayından itibaren Star Tv’de başlayacak olan dizi çekimlerine bir aksilik olmadığı sürece Kasım ayında başlayacak.

  Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 26 aralık

  İstanbullu Gelin Nerede Çekiliyor?

  Çekimleri henüz başlamayan dizi hakkında gelişmeler olduğu taktirde sizlere bildireceğiz.

  İstanbullu Gelin Konusu

  Senaryo çalışmaları devam eden dizinin konusunu ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

  İstanbullu Gelin Fragmanı

  Dizinin yayınlanacak ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

  23 Aralık 2016 Reyting Sonuçları Kiralık Aşk, Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi

  İstanbullu Gelin Oyuncuları
  Özcan Deniz (Faruk);

  Ünlü şarkıcı ve Türk sinema, dizi oyuncusu 19 Mayıs 1972 senesinde Ankara’da doğdu. 44 yaşındaki Özcan Deniz, Geleneksel Ses Festivalinde birinci oldu. Yine Ağlattın Beni adlı ilk albümünü çıkardı. Müzik dünyasında ses getiren Özcan Deniz daha sonra oyunculuk kariyerine de adım attı. İlk kez sinema filminde rol aldıktan sonra Asmalı Konak dizisinde herkes tarafından oyunculuğu beğenildi. Hem şarkıcılığı hemde oyunculuğu bir arada yürüterek ününe ün kattı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmlerde rol alan ünlü oyuncu Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Karagül ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizilerinde roller aldı. Sinema filmlerinde de büyük yankı uyandıran Evim Sensin ile birlikte Su ve Ateş filmlerinde başrolde yer aldı.

  Aslı Enver (Süreyya);

  10 Mayıs 1984 Londra doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Kavak Yelleri dizisiyle oyunculuk kariyerine başlangıç yapan güzel oyuncu henüz daha ilk rolünde adını duyurdu. Daha sonra Suskunlar, Kayıp ve Kış Güneşi isimli dizilerde rol alan ünlü oyuncu Öteki Taraf isimli sinema filminde Özcan Deniz’le beraber rol almıştı.

  Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman? Neden Yok? Final mi Yapıyor? Bitti mi?

  İpek Bilgin (Faruk’un Annesi);

  24 Mart 1956 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda çevirmendir. Tiyatro ile kariyerine başlayan oyuncunun sinema ve dizi kariyeri de bulunmaktadır. Hırsız Polis, Bıçak Sırtı, Ezel, Maral ve Analar ile Anneler gibi televizyon dizilerinde rol almıştır. Tüm Türkiye onu Atv’de yayınlanan Ezel dizisinde tanıdı.

  http://fragman.site/istanbullu-gelin-dizisi-oyunculari/

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..