0Oy

 • Wordpress Seo Nasıl Yapılır?

  Merhaba arkadaşlar,

  Dünya'da yaygın olarak kullanılan ücretsiz blog servisi olan wordpress hakkında bir makale yayınlamak istedim, wordpress kurulumdan sonra neler yapmanız gerekiyor? Seo ayarları ve wp hakkında detaylı bilgiler dudbox.com üzerinde devamlı yayınlanacaktır.. Takip etmenizi rica ediyoruz!

  WordPress Seo Nasıl Yapılır ?

  Günümüzde Blog sahipleri Seo hakkında mutlaka bir iki şey duymuşlardır. Hatta günümüzde Seo’nun önemini bilmeyen hemen hemen kimse kalmadı. WordPress ise o kadar iyi bir şekilde kodlanmış bir sistem ki, herkesin bu sistemin Seo dostu olduğu konusunda hem fikir. Fakat buna rağmen WordPress Seo eklentileri olmadan aradığınız başarıyı elde etmeniz pek de mümkün değil diyebiliriz. Bu noktada Yoast’ın WordPress SEO eklentisini sizlere önerebiliriz. Bu eklenti tartışmasız şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi Seo eklentisidir diyebiliriz. Günümüze kadar milyondan fazla indirme oranı ile bu eklentinin en başarılı eklentilerden birisi olduğunu söylemek dahi mümkün.

  Eklentinin diğer, WordPress Seo araçları gibi sadece meta başlıklarını değiştirmeye yönelik basit eklentiler getirmediğini söylemek mümkün. Herkesin bildiği gibi site içi Seo’da yapılması gereken en önemli adımlar meta açıklamalarının girilmesidir. Bunu ne kadar iyi bir araştırma sonucunda yaparsanız, o kadar çok verim alırsınız. Günümüzdeki bu hedefle oluşturulmuş Seo araçları da sizlere bunu yapabilmeniz için gerekli alanları oluşturmaktadır. Yoast eklentisi ise yazıların başlıklarını Seo uyumlu girebilmek, meta açıklamalarını hazırlamak ve meta anahtar kelimelerini belirlemek için kullanılmakta. WordPress kullanan her Seo şirketi için eşi bulunmaz bir kaynak oluşturuyor demek mümkün. Üstelik bu WordPress Seo eklentisi meta bilgilerini girerken, size Google sonuçlarına ilişkin kısa bir ön görüntü de sağlıyor. Bu sayede bir kişi arama motorunda içeriğinizi gördüğünde onun tam olarak nasıl görüneceğine ilişkin de fikriniz oluyor diyebiliriz. Gördüğünüz üzere bu WordPress Seo teması oldukça başarılı bir şekilde siteniz içerisindeki Seo süreçlerinizi yönetmenizi sağlıyor. Daha pek çok ek özelliği olduğunu ve zamanla bu özellikleri de keşfederek uygulamanızın da söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

  http://www.dudbox.com/

  2 Cevaplar

  0Oy

  lancefterblog Puanlar151
  Usta saol çok iyi geldi

  0Oy

  urfamedya Puanlar184
  wordpress en iyi seo eklentisi al in seo mudur?

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..