1Oy

 • Adsense Nasıl Onaylanır ?

  Merhaba ,

  Arkadaşlar son zamanlarda google artık adsenseleri onaylamıyor? Sitem için ne gibi düzenlemeler yapabiliriz diye bir çok forumlarda başlıklar açılıyor. Bende bu konu üzerine makale yazmak istedim..

  Websitenize adsense almak için aşağıda bir kaç bilgi vereceğim..

  - Sitem ingilizce içerikli. Niche olarak adlandırılabilir.

  - Siteyi sıfırdan tamamen kendim kurdum. Sanırım en önemli noktalardan biri benim için bu olmalı. Siz de bu şekilde ilerlerseniz sitenizi çok daha doğru tanıyabilirsiniz.

  - Sitede çok beğendiğim ücretli bir tema kullandım. Bu benim için çok önemli. Siteyle uğraşırken öncelikle benim gözüme hitap etmeli ki ziyaretçi kitlesi memnun olmalı.

  - Sitenin açılışında 10 tane makaleyle giriş yaptım ve hemen ardından adsense başvurusunda bulundum.

  - İçerikler tamamen özgün ve 100 kelimelik makaleler şeklindeydi. Fotoğraflarıyla, içeriğiyle, ziyaretçiye faydasıyla gayet kaliteli içerikler olduğuna inanıyorum. Bununla ilgili istenirse detaylı açıklama yapabilirim.

  - Bu gün itibariyle sitede 25 adet içerik var. 3 tane 300 kelimelik hariç diğerleri 100 kelimelik makaleler.

  - Site hiti yok denilebilir. Günlük 2-3 ziyaretçisi var şu an. Fakat gayet gelişmeye açık olduğunu düşünüyorum. Zaten öncelikli amacım adsense onayı alabilmekti.

  - Bu gün (23 Aralık) sitem adsense onayını almış durumda ve reklamlar gözüküyor.

  Kısacası kaliteli ve özgün içerik, düzgün bir tema ve tamamen kendi ellerinizle sıfırdan oluşturduğunuz bir sitenin adsense onayını kesinlikle geçeceğini düşünüyorum.

  Youtube Adsense almak daha kolay :

  Youtube üzerinden video yükleyerek başvuru yapınca 1 gün içersinde onaylanıyor. O kodları websitenize ekleyerek yine bir onay süreci var onaylanırsa websitenizde kullanabilirsiniz...

  Aklınıza takılan sorular olursa lütfen yorum olarak belirtin.. Sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım... http://www.dudbox.com adsense makalemizin sonuna geldik kalın sağlıcakla,

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..