0Oy

 • Sosyal İmleme Nasıl Yapılır

  Merhaba,

  Webmasterlar için tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyoruz! yapmanız gereken 1 dakikanızı ayırarak üye olmanız, ve diğer paylaşım yapan üyelerimizin makalelerine yorum yaparak üst sıralara çıkmaz. Siz yorum yapınca hem puan kazanıyorsunuz .

  Mantık çok basit arkadaşlar bedava dofollow backlink sahibi oluyorsunuz alexa ve google sıralamasında gözle görünür yükselme göreceksiniz,..

  Sosyal imleme ile web sitenizin trafiğini ve backlink’ini arttırabilirsiniz. Yapmanız gereken ise basit, ilk önce sosyal imleme sitesine gidiyorsunuz sonra da anahtar kelimeleriyle yer imini kaydetmek. Web sitenize sosyal imleme çalışması yapabileceğiniz bir sürü sosyal imleme siteleri mevcuttur. Bu pazarlama planınızda kullanabileceğiniz araçtır. Eğer sosyal imleme kullanıyorsanız, gerçekten iş ticaretinde gelişebilirsiniz. Kendi iş alanınızla ilgili web sitelerini sosyal imleme çalışması yapabilirsiniz. Anahtar kelimelerinizle etiketlerseniz de bu işin ustası olduğunu diğer insanlara göstereceksiniz. Sosyal imleme ile arama motoru sıralamasında yükselebilirsiniz, çünkü bir nevi link almış sayılırsınız. www.dudbox.com Arama motorları bunları backlink olarak kabul etmektedir, ve dolayısıyla da insanların online üzerinden sizi bulması için en kolay çalışmadır. Eğer insanların işinizi ciddiye almasını istiyorsanız, o zaman aktif olun ve web’de bulunmanız önemlidir. Sosyal imleme de bu konuda size yardım edecektir. dudbox.com Web sitenize sosyal imleme çalışması yapmanız için bir sürü sosyal imleme siteleri mevcuttur, ve bu sitelere birçok kez sayfalarınızı eklemeniz gerekmektedir. Eğer maddi durumunuz iyiyse veya zamanınızı bunun gibi çalışmalara harcamak istemiyorsanız o zaman bizimle iletişime geçebilir ve çok küçük bir ücret karşılığında bunu bize yaptırabilirsiniz. Sosyal imleme siteleriyle web sitenize ciddi miktarda hit sağlayabilirsiniz. İnternette işinizi yükseltmek için bu sosyal imleme servislerini kullanabilirsiniz. Eğer anahtar kelimelerinizle güzelce sosyal imleme yaparsanız, kategorinizde üst sıraya gelebilirsiniz. Ziyaretçilerinize de sosyal imleme yaptırabilirsiniz, bunun için her içeriğinizin altında veya her sayfanızda sosyal imleme sitelerin paylaşım butonlarını eklemelisiniz.

  Hergün güncel olarak http://www.dudbox.com/ kullanarak ziyaretçi kazanabilirsiniz. Site tanıtımı yaparken en az 100 kelime açıklama yazarak makalenizi tamamlayın aksi taktirde hiç bir faydasını göremezsiniz spam yapmadan Türkçe imleme sitemizi kullanabilirsiniz..

  1 cevap

  0Oy

  MARSLI Puanlar252
  Detaylı bilgilendirme için teşekkürler

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..