1Oy

 • Bartın Yaşam | Karadeniz'in Mutlu Kenti

  Bartın Yaşam, Bartın'da gerçekleşen etkinlikler, konserler, imza günleri, çocuk etkinlikleri, söyleşiler gibi etkinliklerin tanıtımını, duyurusunu yapmanın yanı sıra Bartın'ın güncel sinema seans bilgilerini paylaşan tek internet sitesi olma özelliğini de taşıyor.

  Bartın Yaşam, haberler, etkinlikler, sinema, gez-gör ve daha fazla kategorileri temelinde, güncel nöbetçi eczaneler listesi, otel adresleri, otel iletişim bilgileri, kafe tavsiyeleri, restoran adres ve sipariş telefon numaraları gibi içerikleri de içerisinde barındırarak Bartın'ı gezmek, görmek, tanımak ve takip etmek isteyen herkesin ilgisini ve dikkatini çekiyor.

  Bartın Kültür Merkezi’nde ve diğer etkinlik mekanlarında gerçekleşen etkinlikleri, konserleri, imza günlerini, söyleşileri, fuarları, festivalleri, yayla etkinliklerini takipçilerine özgün içerik ve tasarımlar ile sunan Bartın Yaşam, “Karadeniz’in mutlu kenti” sloganıyla Bartın’ın tüm Türkiye ve Dünya tarafından tanınması yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

  Sinema ve dizi haberleri kategorisinde, Türk ve Dünya televizyonlarında yayımlanan dizileri yorumlayan, sinema filmlerini tanıtan, ünlü oyuncular hakkında detaylı bilgiler veren Bartın Yaşam, Türkçe özgün içerik üretimi konusunda rakip şehir portallarına göre birkaç adım önde!

  Gez-Gör kategorisinde, Merkez, Ulus, Kurucaşile ve Amara olmak üzere 4 ilçesini karış karış tanıtan Bartın Yaşam, kamp yerleri, piknik alanları, mesire alanları, tarihi yerler gibi başlıklar altında Bartın’da gezilecek, görülecek yerler listesini Bartın Yaşam takipçileri ile paylaşıyor.

  http://www.bartinyasam.com/

  1 cevap

  0Oy

  Pyzone Puanlar151
  Site güzel. Çok beğendim.

  zeniwork yorumlandı 16, Aralık, 2016

  Teşekkür ederiz :)

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..