1Oy

 • 3M shuttle & rent a car

  3M shuttle & rent a car

   2012 yılında Ankara'da hizmet vermeye başlayan, siz değerli müşterilerimize seçkin araçlarıyla ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermekten gurur duyan , Esenboğa transfer , Esenboğa shuttle , ankara shuttle, denildiğinde akla gelen tek firma olan 3M shuttle & rent a car Ankaranın en büyük ve köklü araç kiralama ve transfer firmasıdır.
  Referanslarımızın ve araç sayımızın gün geçtikce artması, hizmet kalitemizin bir göstergesidir.
  Ankara Esenboğa havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta olup, yaklaşık ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Ankara Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu veya alternatif güzergahları kullanarak istenilen bölgeye havaalanı transfer hizmetini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirler. Havaalanı transferi Ankara Esenboğa havaalanı Şehir transferi ya da Şehir Ankara Esenboğa havaalanı transfer'i şeklinde istenilen yönde transfer hizmeti sunulmaktadır. Havaalanı transfer i 1 kişiden istenilen sayıda kişi sayısı için gerçekleştirilebilir. Transfer için size uygun olan aracı seçerek havaalanı transfer rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterlidir
  Tüm araçlarımızda D2 belgesi ve tüm sigortalar mevcutdur.İhtiyacınız olan araç kiralama  ve transfer hizmetleri Bir araca ihtiyaç duyduğunuz her an, özel gün ve gecelerinizde, misafirlerinizi karşılamak, düğün, nişan ve davetlerinizde ,özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yaşatmak için özel şoförlü araçlarımızla yanınızda ve hizmetinizdeyiz
  Yaşadığımız coğrafyanın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini keşfetmek, muhteşem günbatımı seyirlerinin tadına varıp, size özel hizmet eden şoför ve araçlarımızla şehiriçi ve şehirler arası tarih, sanat ve kültürel turlarınızın hazzını daha da arttırın.
  Bir araca ihtiyaç duyduğunuz her an, özel gün ve gecelerinizde, misafirlerinizi karşılamak, düğün, nişan ve davetlerinizde ,özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yaşatmak için özel şoförlü araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
  http://www.3mshuttle.com

  1 cevap

  0Oy

  cafer1111 Puanlar285
  çok hoş bence

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..