0Oy

 • sur yapı 1992 yılından bu yana

  Sur Yapı
  Sur Yapı, 1992 yılından bu yana pek çok prestijli konut ve yapı projesini başarıyla hayata geçirerek sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Sur Yapı, proje aşamasından başlayarak tüm Türkiye’de yüksek kalite ve güvenle anahtar teslim işlerinin beraberinde konut, ofis ve alışveriş merkezi projeleri üretimi, site yönetimleri, sitelerin ikinci ellerinin yönetimi, alışveriş merkezi projelerinin kiralama ve yönetimlerinin yanısıra Sur Enerji markası ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hidroelektrik santraller ve rüzgar enerji santral projeleri geliştiren bir şirketler grubu olarak inşaat ve enerji sektöründe önemli bir yere sahiptir.
  İnşaat sektöründe edindiği 20 yılı aşkın deneyimi ve yenilikçi ruhu ile Sur Yapı, geleceğe yatırım yaparak en uygun yaşam alanlarını oluşturmayı hedefleyerek ürettiği her yapının, içinde yaşadığı topluma kalıcı değerler katmasını hedeflemektedir. İnşaat sektöründe istikrarlı bir büyüme ve gelişme sürdüren Sur Yapı 2007 yılından bu yana enerji sektöründe mükemmeliyetçiliği ve disiplinli çalışması ile oluşturduğu projelerle başarılara imza atmaktadır.
  ________________________________________Sur Yapı sadece konut, ofis, marina, AVM ve endüstriyel tesis gibi projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa etmektedir. Sur Yapı projelerini hayata geçirmeye başladığı günden bu yana 3,5 milyon metrekareyi aşan projeler tamamlamıştır.

  Sur Yapı, 2013 Haziran ayında İstanbul’un Kağıthane ilçesinde Axis Kağıthane alışveriş merkezini açtıktan sonra, 2014 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de Metrogarden alışveriş merkezini de bölge halkının hizmetine sunmuştur. Sur Yapı’nın İstanbul’da geliştirdiği diğer projelere, Greenium Villaları, Villa Sera konut projesi, Selvice Evler, Dora Park konut projesi, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden alışveriş merkezi, Exen İstanbul ofis projesi, Corridor Rezidans projesi, Tilia konut projesi, İdilia konut projesi, Vitrin, İlkbahar, İlkbahar 2, Mirage Rezidans ve Gölbahçe Evleri, Lavender gibi prestijli konut projeleri, A plus ofis ve alışveriş merkezleri de dahildir.
  Bunun yanısıra, Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch-Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta gibi ulusal ve uluslararası büyük şirketlerin yönetim merkezlerinin proje üretiminden teslimine kadar tüm yapım aşamalarında yer almıştır.

  Sur Yapı sadece İstanbul halkının hizmetine sunduğu projelerle yetinmeyen tüm Türkiye halkı için projeler üretmeye devam eden bir anlayışı benimsemektedir. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Sur Yapı Marka Rezidans ve alışveriş merkezi projelerine de hayat vermiştir. 2007 yılından itibaren başladığı enerji yatırımları sonucunda 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar enerjisi santrali ile ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji projelerine devam etmektedir. Sur Yapı, faaliyet gösterdiği her alanda dürüstlük, ekip ruhu, yenilikçililk, sahiplenme, istikrar ve disiplinli bir çalışma anlayışı ile projelerine ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

  http://www.suryapi.com.tr

  1 cevap

  0Oy

  martyr3 Puanlar195
  nereden nereye

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..