0Oy

 • Espirili Aşk ve Komik Sözler

  Sevgiliye güzel sözler söylemek her daim gerekli olan bir durumdur. Çünkü herkes özellikle de her kadın güzel sözler duymaktan çok hoşlanır. Ama bir kadın genelde çevresindeki erkeklerden iltifat duymaya alışık olduğundan güzel sözleri kimin söylediği de önemlidir. http://ilgilisozler.net/komik-sozler/espirili-2016-sozleri.html Herhangi bir erkekten güzel sözler duymak hiçbir kadının hoşuna gitmeyecektir. Özel bir erkeğin ağzından çıkacak güzel sözler kadınlar için daha büyük bir anlam ifade eder. Bir erkek yeterince yakışıklı değilse ve sevgilisi varsa o erkek bir kadın için çoktan özel bir adam olmuş demektir. http://ilgilisozler.net/sevgi-sozleri İlişkiye başlamak kolaydır, onu devam ettirmek başlamaktan daha zordur. İlişkinin sürekliliği ise ilişkiyi sürekli canlı tutmaktan geçer. Bunun yolu da sevgiliye güzel sözler söylemekten geçer.

  Sevgiliye güzel sözler söylemek çok normal bir durumdur. Bir de ilişki bittiği zaman karşı tarafa öfkemizi ifade edebilmek için çeşitli sözler arayışına gireriz. http://ilgilisozler.net/ayrilik-sozleri Öfkemizi ifade etmenin en iyi yolu internet üzerinden ulaşabileceğimiz küfürlü sözler olacaktır. En yeni ve en orijinal küfürlü sözlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Tabiki hayatımız sadece sevgiliden ibaret değildir. Aynı zamanda sosyal hayatımızda da sevdiğimiz değer verdiğimiz arkadaşlarımıza, dostlarımıza zaman zaman veya özel günlerde güzel kardeşlik sözleri söyleme ihtiyacı duyarız. http://ilgilisozler.net/alkolik-sozler  İşte tam olarak bu noktada da sitemizi ziyaret ederek en güzel aşk, kardeşlik, sevgili, kapak sözler ve küfürlü sözlere ulaşabilirsiniz. 2016 yılının en güzel sözlerine sitemiz farkı ile ulaşabilir ve en orijinal sözler ile sevdiklerinize sürpriz yaparak gönlünü fethedebilir ya da ayrıldığınız sevgilinize kapak sözler iletebilirsiniz. Bu şekilde karşınızdaki insana nasıl hitap edeceğiniz konusunda kara kara düşünmek zorunda kalmazsınız.

  Kadınları etkileme konusu oldukça ince detaylara sahip olan bir konudur. Burada yer alan sözlerden sadece sevgiliyi etkilemek için değil aynı zamanda kız arkadaşınızı yâda sevgiliniz olmasını istediğiniz kızı etkilemek için de faydalanabilirsiniz. Kadınlar detaycıdır ve her şeye en ince ayrıntısına kadar dikkat ederler. Kadınları etkileyebilme özelliğine sahip bir erkek olmak istiyorsan sitemizdeki çeşitli kategorilerdeki sözlerden faydalanabilirsiniz. Aynısı sizin için de geçerli bayanlar.

  https://twitter.com/ilgilisozler hadi kalın sağlıcakla.. : )

  4 Cevaplar

  0Oy

  risingseo Puanlar150
  Güzel bir site beğeniyorum

  0Oy

  xrgr Puanlar150
  beğendim. paylaşımların devamını diliyorum

  0Oy

  odeonbet Puanlar152
  ilginç, faydalı olabilir, ilgilenen arkadaşlarıma göndereceğim linkinizi.

  0Oy

  projebegen Puanlar153
  favorilere ekledim

  Bu Paylaşıma cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

  ...

  Dudbox, Kullanıcı tarafından oluşturulan haber bağlantılarını yayınlayan sosyal bir imleme sitesidir..